contact background
Aby otrzymać ofertę na produkty z tej kategorii wybierz dogodną formę kontaktu:
piktogram zadzwon
Zadzwoń
+48 798 532 532
piktogram napisz wyslij
Napisz e-mail
kontakt@megamarket.pl
piktogram napisz uzupelnij formularz
Wypełnij formularz
Przejdź do formularza
Formularz kontaktowy

  *Wymagane pola do uzupełnienia

  Regały sklepowe wzmocnione – na alkohol i napoje

  Regał alkoholowy wzmocniony metalowyOdpowiedni dobór zabudowy w sklepie odgrywa kluczową rolę podczas wyboru artykułów w sklepie przez klientów. Aby towar był odpowiednio wyeksponowany, należy wybrać regały sklepowe, które nie tylko uwydatnią atuty produktów, ale dodatkowo będą wytrzymałe i funkcjonalne.

  Wzmocnione regały przyścienne to meble, które doskonale sprawdzą się do przechowywania i eksponowania alkoholi oraz napojów. Dzięki wzmocnionej konstrukcji możesz mieć pewność, że meble będą odporne na duże obciążenia.

  Podstawowe zalety wzmocnionych regałów metalowych do sklepów

  Regały o wzmocnionej konstrukcji są przeznaczone do eksponowania i przechowywania ciężkich produktów. Można umieścić na nich towar zapakowany w worki, opakowania zbiorcze, zgrzewki itp. Regały metalowe dostępne w naszej ofercie posiadają dodatkowe wsporniki do półek, które znacząco podnoszą ich nośność. Do tego pionowe wzmocnienie nóg regałów sprawia, że są one bardzo stabilne i bezpieczne w użytkowaniu.

  Regały przyścienne zapewniają maksymalne wykorzystanie powierzchni handlowej w sklepie. Metalowa, wzmocniona konstrukcja pozwala na wykorzystanie ich do przechowywania i ekspozycji nawet szklanych butelek.

  Zastosowanie wzmocnionych regałów sklepowych przyściennych

  Regały metalowe o wzmocnionej konstrukcji przeznaczone są do przechowywania produktów w opakowaniach zbiorczych np. w zgrzewkach, napojów w opakowaniach szklanych itp. Dzięki temu takie regały przyścienne znajdą zastosowanie w sklepach spożywczych, marketach, sklepach monopolowych czy delikatesach.

  Regały metalowe wzmocnione mogą być wykorzystywane jako pojedyncze konstrukcje oraz  łączone w dłuższe ciągi.

  Regał alkoholowy wzmocniony metalowy Regał alkoholowy wzmocniony metalowy Regał alkoholowy wzmocniony metalowy

  x Witaj!
  Czy chcesz,
  żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
  Porównaj produkty