Szorowarki

2 199,00  netto
2 704,77  brutto
Dostawa99,00  netto / 121,77  brutto
Nr Artykułu: MPP000169
Bateria Nowa
Moc (kW) 0,45
Waga (kg) 63
9 769,00  netto
12 015,87  brutto
Dostawa199,00  netto / 244,77  brutto
Nr Artykułu: MPP000827
Bateria Nowa
Moc (kW) 2,28
Waga (kg) 325
7 699,00  netto
9 469,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: WPSZ0001
Bateria Używana
Moc (kW) 2,28
Waga (kg) 325

Myjki do podłóg- potrzebne do czyszczenia powierzchni płaskich

Szorowarki do podłóg to urządzenia, które ułatwiają czyszczenie podłóg. Szorowarki są wyposażone w specjalny dysk, szczotki, które pomagają usunąć zabrudzenia z powierzchni podłogi. Szorowarka idealnie zbiera kurz oraz czyści powierzchnię. Radzi sobie z otwartą przestrzenią oraz przy ścianach, gdzie teoretycznie najciężej czyści się podłogi. 

Małe zużycie energii podczas pracy szorowarka zapewnia dłuższy czas użytkowania. W ten sposób osoba czyszcząca nie musi czekać, aż baterie zostaną naładowane. 

Zaletą jest to, że myjki te mogą być używane przez osoby mające problemy ze stawami lub kręgosłupem. kolejną zaleta jest łatwość użytkowania. Każdy pracownik będzie potrafił po krótkim wprowadzeniu umyć za pomocą szorowarka podłogi. 

Gdzie używa się myjek automatycznych?

Myjki do dużych powierzchni używa się przede wszystkim w miejscach, gdzie trzeba czyścić większe ilości podłóg. Są one idealne jako wyposażenie do:

  • sklepów spożywczych,
  • przemysłu,
  • magazynów,
  • hal targowych,
  • firmy sprzątające,
  • i innych obiektów użytkowych.

Każdy z tych podmiotów używa szorowarek do podłóg, ponieważ jest to wygodny, szybki, łatwy i dokładny sposób na posprzątanie podłóg. Jest to zamiennik mopów ręcznych. Szorowarki obecnie są stosowane na każdej przestrzeni niezależnie od jej wielkości. 

Myjki jednotarczowe i dwutarczowe są bardzo dokładne. Tarcze ze szczotkami myją powierzchnie, a za nimi przemieszcza się guma, która zbiera wodę oraz pozostałości po czyszczeniu. Szorowarki posiadają zbiorniki na wodę. Jeden z nich to ten na czystą wodę z płynem. Zaś drugi pojemnik jest przeznaczony na wodę brudną. Myjka do podłóg, posadzki musi łatwo się przemieszczać, dlatego jest wyposażona w kółka, które mają mały opór. 

Myjka do podłóg przemysłowych 

Każdy rodzaj podłogi umyjesz z pewnością, dzięki myjce do podłóg. Niezależnie czy jest to beton, jak w halach magazynowy i fabryce czy są to płytki w sklepie. Każda powierzchnia zostanie umytą i będzie czysta. 

Urządzenie kupione w MegaMarket jest sprawne oraz gotowe do użytku po dostawie. 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty