Regały na warzywa i owoce

1 399,00  netto
1 720,77  brutto
Dostawa199,00  netto / 244,77  brutto
Nr Artykułu: MPP000585
Plexi nie
Szerokość (cm) 100
Głębokość (cm) 50
Wysokość (cm) 200
Wysyłka do 14 dni roboczych
1 199,00  netto
1 474,77  brutto
Dostawa169,00  netto / 207,87  brutto
Nr Artykułu: MTP003060
Plexi nie
Szerokość (cm) 95
Głębokość (cm) 50
Wysokość (cm) 180
Wysyłka do 14 dni roboczych
2 499,00  netto
3 073,77  brutto
Dostawa299,00  netto / 367,77  brutto
Nr Artykułu: MTP000725
Plexi nie
Szerokość (cm) 125
Głębokość (cm) 60
Wysokość (cm) 200
Wysyłka do 14 dni roboczych

Regał na warzywa i owoce do sklepu

Zdrowe odżywianie stało się bardzo ważne dla większości społeczeństwa. Nie tylko wygląd warzyw i owoców jest ważny dla konsumenta. Sposób ekspozycji, który leży po stronie sprzedawcy podkreśla walory produktów. Sklep MegaMarket umożliwia atrakcyjną i wygodną formę proponowania towaru.

Regały przeznaczone są do przechowywania i eksponowania świeżych owoców i warzyw.

Wyjątkowa ekspozycja produktów na regałach

Niektóre z przedstawionych regałów są wyposażone w oświetlenie LED, co podkreśla jakość i świeżość produktów.

Regały na owoce i warzywa są drewniane. Wyposażone są w metalowe drągi. Konstrukcja mebla sprawia, że jesteśmy w stanie postawić wiklinowe kosze oraz plastikowe skrzynki na warzywa, owoce. W tego rodzaju regałach możemy przechowywać ziemniaki, marchewkę czy jabłka. Ciąg regałów warzywnych może stworzyć w sklepie wydzielony dział warzywny. Drewniany regał zapewnia klimat, który kojarzy się z naturą. Dzięki temu naturalne produkty, jakie są przechowywane będą bardziej kojarzyły się z naturą i ochrona środowiska. Regały są stabilne. Wykonane z niezawodnego materiału dają możliwość wykorzystywania przez lata.

Lustro, które znajduje się pod dachem regału sprawia, że produkty są odbijane. Dzięki temu wszystkie walory produktów są powielane. Klient jest w stanie obejrzeć produkt bez dotykania z dwóch stron.

Jest jeszcze inny rodzaj regału na warzywa

Częstym sposobem na wystawianie towarów jest stojak ekspozycyjny na warzywa do sklepu. Sprawdzi się on w pomieszczeniu, w którym chcemy mieć wysepkę z działem na warzywa i owoce. W dużych przestrzeniach sklepowych są wykorzystywane nie tylko przy ścianach. W ofercie są również regały, które wyposażone są w kółka. Umożliwia to swobodną zmianę miejsca ustawienia stojaka ekspozycyjnego. Regał w ten sposób staje się mobilny i nie używamy siły, żeby zmienić jego miejsca.

Łatwy dostęp, łatwy zakup

Półki regału są lekko nachylone w stronę klienta. Przekrzywiona półka daje możliwość swobodnego wykładania towaru przez sprzedawcę. Umożliwia dostęp do owoców i warzyw od strony sklepu. Klient dzięki temu może zobaczyć towar bez zbędnego wyciągania produktu z kosza lub regału.

W przeciwieństwie do regałów piekarniczych stojaki na warzywa i owoce do sklepu są specjalnie niezamykane. Sprzyja to przepływowi powietrza. Dzięki czemu produkty zachowują świeżość na dłużej oraz umożliwia to łatwiejszy dostęp dla klienta i sprzedawcy.

Zapewniamy również akcesoria do regałów takie jak listwy cenoweogranicznikiprzegrody, zawieszki na towar.

Posiadamy duży stok magazynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko realizować zamówienia klientów. Nasze rozwiązania sprawią, że ekspozycja towaru będzie wyglądała estetycznie. Jest to ważny krok do uzyskania przyjemnego wizualnie sklepu, który Wasi klienci będą chętnie odwiedzać.

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty