contact background
Aby otrzymać ofertę na produkty z tej kategorii wybierz dogodną formę kontaktu:
piktogram zadzwon
Zadzwoń
+48 798 532 532
piktogram napisz wyslij
Napisz e-mail
[email protected]
piktogram napisz uzupelnij formularz
Wypełnij formularz
Przejdź do formularza

Formularz kontaktowy

  *Wymagane pola do uzupełnienia

  Szafki wiszące półki 

  Meble do gastronomii marki Mega-M są wykonane z najwyżej jakości stali nierdzewnej. Dzięki czemu zapewniają komfort i długoletnie zadowolenie podczas użytkowania. 

  Szafki wiszące Mega-M, mega wsparcie w Twojej restauracji

  Szafki wiszące zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania produktów, naczyń lub urządzeń gastronomicznych. Szafki kuchenne charakteryzują się stabilnymi mocowaniami. Stabilna szafka zapewnia bezpieczeństwo w miejscu pracy, które jest niezwykle ważne. 

  Ważne jest, żeby szafka była funkcjonalna, a nie przeszkadzała w wykonywaniu czynności na meblu pod szafką. Należy powiesić ją tak, żeby była w odpowiednim miejscu. Nie może być nisko, żeby osoby korzystające nie uderzały głową. Jednak wysoko powieszona sprawi trudność przy wyciąganiu naczyń lub produktów. Również położone z tyłu produkty nie będą tak dobrze widziane, jak te z przodu. Szafka kuchenna wisząca zapewni zamykaną przestrzeń i przyczyni się do porządku w miejscu pracy. 

  Dodatkowa przestrzeń, szybki dostęp do produktów

  Półki gastronomiczne wiszące charakteryzują się otwartą przestrzenią. W ten sposób jesteśmy w stanie szybko znaleźć szukany produkt oraz sięgnąć po niego. Półka gastronomiczna jest idealna do przechowywania w restauracjach przypraw, sosów oraz innych drobnych produktów gastronomicznych. 

  Szafki i półki kuchenne nierdzewne można użyć jako dodatkowy mebel do zlewozmywaków gastronomicznych lub innych mebli do restauracji. Zamocowana półka i szafka naścienna do zamontowania potrzebuje powierzchni do mocowania. Jeśli nie możliwe jest zamontowanie mebla wiszącego istnieje możliwość dokupienia nadstawki. Nadstawka na blat gastronomiczny jest to półka, która jest przykręcona do stołu za pomocą mocowań. 

  Meble do gastronomii powinny być wytrzymałe i dopuszczone do kontaktu z żywnością. Jeśli kuchnia restauracji, stołówek, jadłodajni jest wyposażona w meble od jednego producenta, staje się nie tylko funkcjonalną przestrzenią, ale również miejscem przyjemnym wizualnie.  Firma MegaMarket jest w stanie kompleksowo wyposażyć kuchnie gastronomiczne w meble oraz urządzenia marki Mega-M. 

   

  x Witaj!
  Czy chcesz,
  żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
  Porównaj produkty