Produkt chwilowo niedostępny. Szczegółowe informacje uzyskasz kontaktując się z nami.

Szafy skrytkowe, śniadaniowe, depozytowe — podstawowe cechy

Meble metalowe, szafka skrytkowaMetalowa szafa skrytkowa, śniadaniowa to jeden z podstawowych rodzajów tzw. mebli socjalnych. Spośród najczęstszych miejsc jej zastosowania wymienić: szkoły, przedszkola, zakłady pracy, biblioteki, szpitale, oraz wszelkiego rodzaju szatnie obecne w sklepach, basenach, saunach czy też w klubach fitness lub salonach piękności.

Do ich największych zalet należy możliwość przechowywania jedzenia lub drobnych rzeczy w zabezpieczonych oddzielonych od siebie segmentach.

Meble metalowe, szafka skrytkowa

Zalety dostępnych szafek skrytkowych

Szafa skrytkowa metalowa to mebel użytkowy, dlatego ich funkcjonalność to podstawowa  cecha. Najistotniejszym zadaniem szafy skrytkowej jest bezpieczne przechowywanie prywatnych przedmiotów lub ważnych dokumentów zawierających danych osobowe.

Szafy skrytkowe metalowe wykonane są najczęściej z wysokiej jakości malowanej proszkowo stali z blachy o grubości 0,6 mm. Jest to najsolidniejsze i najtrwalsze rozwiązanie. Niezależnie, jakie warunki panują w pomieszczeniu — podwyższona wilgotność, chłód, obecność substancji chemicznych — szafa ze schowkami doskonale sobie poradzi.

Szafka skrytkowa, śniadaniowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwa w pielęgnacji. Doskonale sprawdzi się w zatłoczonym korytarzu szkolnym czy dużym basenie, który codziennie odwiedzają setki osób. Nawet przy nieustannym otwieraniu i zamykaniu, szafki skrytkowe przez lata będą wyglądać jak nowe.

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty