Produkt chwilowo niedostępny. Szczegółowe informacje uzyskasz kontaktując się z nami.

Okapy gastronomiczne do kuchni i restauracji

Klienci, którzy przyszli do restauracji powinni być zadowoleni nie tylko z serwowanych posiłków.  Atmosferę na sali restauracyjnej tworzą kelnerzy, muzyka oraz zapach. Klient nie powinien mieć wspomnień związanych z nieprzyjemnymi zapachami. Jeśli chcesz temu zapobiec warto zamontować profesjonalny okap gastronomiczny. Wyciąga on niepożądane zapachy. Twoi klienci w ten sposób będą czuć jednie zapach swojego posiłku. 

Jakość materiałów ma znaczenie

Okapy gastronomiczne są niezbędne w każdej kuchni, w której prowadzi się obróbkę termiczną produktów. Takie urządzenie będzie sprawdzało się w kuchniach restauracji, stołówkach, barach mlecznych czy kuchniach letnich. Podczas gotowania i smażenia często wydobywa się nieprzyjemny zapach oraz nadmiar pary. Dzięki niemu pozbywamy się z pomieszczenia tych niepożądanych, współistniejących efektów podczas przygotowywania posiłków. Najgorszym ze skutków nieposiadania okapu jest osadzanie się tłuszczy na ścianach, kafelkach oraz pobliskich meblach kuchennych. Sprawny okap rozwiąże ten problem. Dodatkowo okap do gastronomii znajduje swoje zastosowanie do usunięcia nadmiaru ciepłego powietrza. Profesjonalne okapy gastronomiczne są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są wytrzymałe oraz nie stanowią dla użytkowników problemu z czyszczeniem. Dzięki okapowi miejsce pracy staje się przyjemną przestrzenią bez nadmiernych oparów i zapachów. 

Kategorię okapy dzielimy na:

  • centralne i przyścienne;
  • indukcyjne i kompensacyjne;
  • skośne, trapezowe oraz skrzyniowe.

Bezpieczeństwo i BHP w miejscu pracy jest bardzo ważne. Okapy przyścienne będą rozwiązaniem do pomieszczeń z niskim sufitem. Dzięki czemu podczas przyrządzania posiłków osoby wysokie nie będą czuły się niekomfortowo w miejscu pracy. W ten sposób unikamy również ryzyka, że taka osoba uderzy się w głowę. Okapy naścienne tworzą optycznie więcej miejsca w pomieszczeniu. Przy małej kuchni jest to bardzo duży atut takiego urządzenia. W ofercie posiadamy okapy gastronomiczne używane. 

Okapy gastronomiczne są niezbędne jako wyposażenie profesjonalnych kuchni. W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje okapów gastronomicznych do restauracji. 

 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty