Wózki ręczne platformowe

105,00  netto
129,15  brutto
Dostawa15,00  netto / 18,45  brutto
Nr Artykułu: MTP002748
Wysokość (cm) 81
Szerokość (cm) 47
Długość (cm) 72
Maks. obciążenie (kg) 150
169,00  netto
207,87  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: MTP002757
Wysokość (cm) 96
Szerokość (cm) 61
Długość (cm) 92
Maks. obciążenie (kg) 300
379,00  netto
466,17  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: MTP002350
Wysokość (cm) 96
Szerokość (cm) 61
Długość (cm) 92
Maks. obciążenie (kg) 450
389,00  netto
478,47  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: MTP002351
Wysokość (cm) 96
Szerokość (cm) 61
Długość (cm) 92
Maks. obciążenie (kg) 450
229,00  netto
281,67  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: MM-PH48X70S
Wysokość (cm) 86
Szerokość (cm) 48
Długość (cm) 70
Maks. obciążenie (kg) 200
319,00  netto
392,37  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: MM-PH61X90M
Wysokość (cm) 88,5
Szerokość (cm) 60
Długość (cm) 89
Maks. obciążenie (kg) 300
485,00  netto
596,55  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: MM-PH70X130XL
Wysokość (cm) 100
Szerokość (cm) 70
Długość (cm) 129
Maks. obciążenie (kg) 500

Wózek transportowy ręczny — podstawowe wyposażenie magazynowe

Wózki transportowe ręczne

znajdą zastosowanie nie tylko w magazynach, sklepach, ale również w użytku domowym. Najpopularniejsze modele:

Wózki i platformy transportowe ułatwiają transfer przedmiotów o dużej masie i gabarytach. Ponadto w przypadku kwiatów pozwalają na ich bezproblemowy ruch między ekspozycją a chłodnią.

Po dostawie, produkty trzeba dostarczyć w miejsce magazynowania. Wózek transportowy pozwala przemieścić towar zgodnie z wymogami BHP i bez ryzyka kontuzji. Wózki magazynowe oraz wózki platformowe są wykorzystywane do transportu opakowań zbiorczych, pudeł i kartonów. Wózki transportowe stosuje się w sklepach, restauracjach i punktach gastronomicznych. 

Produkty marki Mega-M są wytrzymałe, posiadają dużą nośność, są funkcjonalne. Wykorzystując wózki i platformy transportowe oszczędzasz czas i minimalizujesz straty. 

Jeden wózek platformowy ułatwi transport wielu produktów 

W zależności od modelu na wózku platformowym można przewozić produkty o różnej wadze. Zależy to od modelu platformy i typu kółek. Rączka umożliwia użytkownikowi wygodne prowadzenie wózka. Jest on przystosowany do komfortowego prowadzenia oraz przewożenia materiałów w magazynie, w domu lub w sklepie. To od Ciebie zależy jaki wózek wybierzesz. Musisz jedynie wybrać najlepszy i najbardziej dostosowany do swojego biznesu i potrzeb. Dzięki nim prace przebiegają znacznie szybciej i sprawniej bez ryzyka kontuzji. Szeroka oferta wózków transportowych pozwala zaopatrzyć się w model zgodny z potrzebami.

Wózki transportowe magazynowe charakteryzują się specyficznym składowaniem paczek lub pudeł. Produkty są na sobie składowane. Podczas ich transportowania w inne miejsce są przechylone w stronę pracownika. Opierają się na wytrzymałej konstrukcji. W ten sposób jest możliwy łatwy i wygodny przewóz paczek. Wózek transportowy magazynowy dwukołowy tzw. młynarka. Solidna konstrukcja z rurek stalowych umożliwia przewożenie ładunków do 200 kg. Wózek transportowy wyposażony jest w koła pneumatyczne oraz antypoślizgowe rączki. Dostępne w ofercie wózki dwukołowe malowane proszkowo na kolor szary RAL 7016.

Wózki mają wiele zalet. Można nie tylko dzięki nim transportować produkty. On również jest łatwy w transporcie. Rączka jest składana. Daje to możliwość przewożenia go. Często wózki transportowe zabiera się ze sobą w celu rozładownia dostawy, na organizowane targi. Dzięki nim nie trzeba się martwić o transport produktów z jednego do drugiego miejsca produktów.  W naszej ofercie posiadamy nowe oraz używane wózki ręczne wykonane z trwałych i solidnych materiałów.

Wózek transportowy jest Ci potrzebny do przewożenia produktów

Wózek transportowy jest wykorzystywany w sklepach, restauracjach. Zakupione produkty spożywcze będą w bardzo łatwy sposób wyładowane. Z samochodu dostawczego do chłodni lub szafy chłodniczej można je przewieść dzięki składanemu wózkowi transportowy. Wózek ma zastosowanie przede wszystkim w gastronomii. Przy produkcji wózków dla gastronomii użyto stali nierdzewnej. Płaska powierzchnia ułatwia utrzymanie wózka w czystości. Zewnętrzne krawędzie platformy są zaokrąglone, by zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. Wózek transportowy składany jest używany w wielu branżach. Składana rączka umożliwia łatwe przechowywanie wózka. Łożyskowane i skrętne kółka dają możliwość swobodnego prowadzenia wózka przez pracownika. Wózek posiadający dwa kółka stałe oraz dwa w pełni obrotowe. 

Wózek platformowy magazynowy przydatny w kompletacji zamówień

Wózek platformowy często wykorzystywany w magazynach. Umożliwia zbiórkę drobnych, niespaletowanych produktów. Wózek znajduje swoje zastosowanie w każdego rodzaju firmach. Jest wyposażony w warstwę antypoślizgową. Przewożone produkty będą stabilnie transportowane. Składany wózek platformowy nie zabiera dużej powierzchni. Metalowe wykonanie zapewnia odporność na zarysowania i uszkodzenia. Kółka oraz elementy łączące są ocynkowane. Jest to zabieg, który sprawia, że wózek jest trwalszy i bardziej wytrzymały. Wykonane są ze stabilnej stalowej konstrukcji pozwalającej na przewożenie ładunków o masie do 300 kg. Konstrukcja wózka transportowego została wykonana z profili stalowych. Brzegi platformy zostały zabezpieczone gumą amortyzującą, która chroni wózek i ściany przed uderzeniami i zarysowaniami. Wózek platformowy wyposażony jest w 4 koła. Dwa są stałe i dwa samonastawne, które ułatwiają manewrowanie i poprawiają komfort pracy. Wózek transportowy na dużych kółkach ułatwia mobilność po różnych powierzchniach.

Każdy kurier i magazynier potrzebuje wózka magazynowego

Wózek magazynowy jest idealny do magazynu, dla dostawców i w centrach logistycznych. Często wykorzystuje się go do transportowania kartonów. Udźwig uzależniony jest od wybranego modelu. W zależności od modelu wózek posiada różnej wielkości platformę transportową. Wózek magazynowy jest wykorzystywany do transportowania produktów niespaletowanych. Rączki wózka transportowego są wyposażone w antypoślizgowe uchwyty. Uchwyty zapewniają stabilny, pewny chwyt i wygodniejsze prowadzenie wózka. Oferta MegaMarket to również akumulatorowe wózki paletowe.

Twoje kwiaty będą właściwie przechowywane oraz bezpiecznie transportowane, dzięki wózkowi duńskiemu

Kwiaty oraz rośliny są bardzo delikatne, dlatego nie powinny stać ściśnięte lub narażone na uszkodzenia. Daje to możliwość łatwego dbania oraz o ich pielęgnację. Kwiaty w doniczkach można ustawiać na półkach wózka duńskiego. Cztery półki o dużej powierzchni dają ogromnie możliwości ustawiania roślin. Dzięki takiemu wózkowi na kwiaty nie tylko powiększasz przestrzeń do ich przechowywania. Również prezentujesz je w sposób estetyczny. Klient, który jest w sklepie ogrodniczym, kwiaciarni może w swobodny sposób wybrać odpowiednią roślinę. Wózki kwiatowe ułatwiają dostęp do roślin w celu ich prawidłowego podlewania.

Wózek duński,

zwany jest również wózkiem kwiatowym lub CC, na sadzonki jest stabilny i wytrzymały. Zawdzięcza to odpowiedniej konstrukcji. Wózek posiada 4 kółka, co znacznie ułatwia jego przesuwanie. Mobilność jest ważna, ponieważ można przetransportować kwiaty, a nie dźwigać donice. 

Na co zwrócić uwagę przy kupnie wózka platformowego?

Przy zakupie wózka transportowego, platformowego lub magazynowego należy zadać sobie pytania, do czego będziemy go wykorzystywać. W ofercie posiadamy każdy rodzaj wózka. Zwróć uwagę na kółka, czy są łożyskowane. Kółka ocynkowane są bardzo wytrwałe. Wózki platformowe są wykorzystywane w magazynach i są one wykonane z metalu. Natomiast wózki transportowe są wyprodukowane ze stali nierdzewnej. Jest to specjalny zabieg, ponieważ bardzo często ich używa się w gastronomi. Składana rączka ułatwia przechowywanie. Płaska platforma transportowa powinna być pokryta warstwą antypoślizgową. Boczna krawędź wózka powinna być zaokrąglona i pokryta np. gumą. 

Każdy dostawca, magazynier i kurier w swojej pracy wykorzystują wózki transportowe i magazynowe. Są to urządzenia, które nie zajmują dużo miejsca a ułatwiają pracę. 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty