Szafy kartotekowe

499,00  netto
613,77  brutto
Dostawa99,00  netto / 121,77  brutto
Nr Artykułu: MTP002638
Szerokość (cm) 46
Głębokość (cm) 64
Wysokość (cm) 103
ilość szuflad 3

Metalowe szafki kartotekowe, szafy aktowe — dlaczego warto się na nie zdecydować?

Meble metalowe, szafki aktowe na dokumenty W firmach i przedsiębiorstwach niezależnie od branży ważne jest utrzymanie porządku w dokumentacji. Dlatego tak istotnym elementem wyposażenia biur są szafy kartotekowe, pozwalające na właściwe uporządkowanie dokumentów, a także chroniące je przed nieupoważnionymi osobami. Dokumenty mogą zawierać dane poufne lub stanowić tajemnicę handlową, a metalowa konstrukcja wraz z zamkiem na klucz stanowią odpowiednie zabezpieczenie.

W sprzedaży posiadamy wiele modeli wygodnych w użytkowaniu szaf kartotekowych z różną liczbą szuflad. Sprawdzą się one w każdym biurze jako funkcjonalne skrytki do przechowywania ważnych dokumentów. Metalowe szafki kartotekowe są trwałe. Każda z szafek została wykonana z metalu odpornego na uszkodzenia mechaniczne i pomalowana proszkowo wysokiej jakości farbą, co dodatkowo wpływa na ich estetykę. Możesz przetrzymywać w nich kontrakty, teczki czy inny cenny sprzęt oraz akta osobowe.

Dostępne rozmiary szaf kartotekowych

Meble metalowe, szafki aktowe na dokumentySzafy na kartoteki występują w kilku standardowych rozmiarach, które są dostosowane do przechowywania dokumentów o typowych formatach. Najczęściej wykorzystywane są szafy kartotekowe mieszczące dokumenty i akta osobowe w formacie A4.

Szafa kartotekowa składa się ze stabilnego korpusu oraz pojemnych szuflad. Szuflady w zależności od wybranego modelu są bardzo pojemne. Najczęściej zainstalowane na solidnych prowadnicach, dzięki czemu można je bardzo lekko wysunąć, nawet przy pełnym obciążeniu. Tuż przy uchwycie każdej z szuflad może znajdować się wizytownik. Daje to możliwość opisania każdej szuflady, w rezultacie odszukanie konkretnego pisma lub dokumentu zajmie dosłownie chwilę.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z fachowego doradztwa w dziedzinie wyboru odpowiedniego rodzaju i rozmiaru szaf kartotekowych.

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty