Gitterboxy nadstawki paletowe - MegaMarket

Gitterboxy nadstawki paletowe (5 produktów)

459,00  netto
564,57  brutto
Dostawa199,00  netto / 244,77  bruttoZa każde rozpoczęte 15 szt. towaru
Nr Artykułu: MTP001667
Wysokość (cm) 90
Szerokość (cm) 120
Głębokość (cm) 80
469,00  netto
576,87  brutto
Dostawa199,00  netto / 244,77  bruttoZa każde rozpoczęte 15 szt. towaru
Nr Artykułu: MTP001391
Wysokość (cm) 85
Szerokość (cm) 80
Głębokość (cm) 120
85,00  netto
104,55  brutto
Dostawa29,00  netto / 35,67  bruttoZa każde rozpoczęte 5 szt. towaru
Nr Artykułu: MTP001365
Wysokość (cm) 3,5
Szerokość (cm) 121
Głębokość (cm) 75
99,00  netto
121,77  brutto
Dostawa29,00  netto / 35,67  bruttoZa każde rozpoczęte 10 szt. towaru
Nr Artykułu: MTP001364
Wysokość (cm) 72,4
Szerokość (cm) 71,5
350,00  netto
430,50  brutto
Dostawa199,00  netto / 244,77  bruttoZa każde rozpoczęte 8 szt. towaru
Nr Artykułu: PP3
Szerokość (cm) 120
Głębokość (cm) 80
Wysokość (cm) 90

Gitterbox – czym jest nadstawka paletowa ?

Gitterboxy, kosze magazynowe na butelki, koszopaletyGitterboxy to wykonane z siatki stalowej zamykane kosze, które obecnie zastosowanie znajdują niemal we wszystkich krajach Europy. Ich popularność wynika przede wszystkim z tego, że powstają z materiałów odpornych na uszkodzenia, dlatego też mogą być wykorzystywane w wielu gałęziach gospodarki.

Gitterboxy najczęściej pokryte są powłoką cynkową, która chroni je przed korozją, a także negatywnym działaniem czynników atmosferycznych. Dzięki temu bez obawy o jakiekolwiek zniszczenia mogą być składowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, niezależnie od pogody. Skrzynie ocynkowane świetnie sprawdzą się także w warunkach dużej wilgotności, takiej jak chłodnie, jednocześnie zapewniając znajdującym się w nich produktach odpowiednią wentylację.

W niektórych modelach nadstawek paletowych istnieje możliwość dostosowania wymiarów skrzyni do konkretnego transportu, a także do wielkości magazynu, co sprawia, że stanowią one jeden z niezbędnych elementów ułatwiający i usprawniających pracę w przemyśle.

Wykonanie i budowa koszopalety

Pojemnik siatkowy, nadstawka paletowa, gitterbox, kosz metalowyGitterboxy przez wiele osób nazwane są również skrzynio-paletami, ponieważ łączą w sobie niektóre ich cechy. Kosze transportowe wykonane są z siatki, dzięki czemu bez problemu można łatwo dostrzec towar, który znajduje się w ich wnętrzu, co zdecydowanie ułatwia identyfikację artykułów i przyspiesza pracę. Dzięki wytrzymałości gitterboxów możliwe jest również składowanie jednego kontenera na drugim bez obaw o odkształcenia, co dodatkowo pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości miejsca w magazynie.

Gitterbox w porównaniu do tradycyjnej skrzyni, nie posiada pokryw, w związku z czym łatwo jest z niego wydobyć poszczególne rzeczy. Warto dodać, że pojemnik opróżniać można nie tylko z góry, ale dzięki specjalnemu otwarciu, bez problemu można dostać się do kontenerów z boku i opróżniać je nawet wtedy, kiedy składowane są piętrowo. Ponadto, skrzynie ocynkowane przystosowane są do podnoszenia na wózku widłowym, a z racji tego, że posiadają cztery stopy, umożliwia to łatwe podjechanie wózkiem z każdej strony skrzynki.

Gdzie wykorzystywane są gitterboxy ?

Pojemniki typu gitterbox uznawane są praktycznie za niezniszczalne, dlatego też cieszą się ogromną popularnością w branży motoryzacyjnej oraz samochodowej, która produkuje ciężkie i niestandardowe towary. Metalowe ścianki pojemnika siatkowego odpowiednio zabezpieczą towar zarówno przed gruzem, kurzem, jak i nadmierną wilgotnością, gwarantując bezpieczne składowanie i transport. Gitterboxy świetnie sprawdzą się również do przewożenia elementów produkcyjnych i mniejszych części samochodowych, gdzie pozwolą na utrzymanie ładu oraz zapewnią całkowitą ochronę materiałów.

Nawet jeśli w gitterboxach składowane będą bardzo ciężkie towary, nie musimy martwić się o ich zniszczenie, dlatego też zastosowanie znajdują w branży elektrycznej i stalowej. Oprócz tego pojemniki siatkowe mogą być wykorzystywane do magazynowania towarów spożywczych, takich jak warzywa czy owoce, więc stanowią niejako nieodłączny element wielu supermarketów, gdzie dodatkowo pozwalają na optymalizację powierzchni magazynu sklepów.

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty