Boksy kasowe

2 799,00  netto
3 442,77  brutto
Dostawa999,00  netto / 1 228,77  brutto
Nr Artykułu: MTP001003
Rok produkcji 2014
Długość (cm) 300
Szerokość (cm) 128
Wysokość (cm) 88
Strona Lewa, Prawa

Boksy kasowe
Boks kasowy to podstawowy element wyposażenia sklepu, który w znaczący sposób usprawnia funkcjonowanie każdej placówki handlowej. Zastosowane w nim rozwiązania ułatwią i porządkują pracę personelu sklepowego oraz zwiększają komfort miejsca pracy kasjera. Boksy kasowe mogą być stosowane zarówno w sklepach o małej, jak i większej powierzchni. Stanowiska kasowe producentów: Bokspol, Rasec, Mago czy Kolecki  dostępne  w naszej ofercie posiadają różne wymiary, kształty i kolory, co pozwala na dopasowanie ich  do wystroju każdego sklepu.
 
Używane boksy kasowe z ruchomą taśmą.
Boksy kasowe wyposażone w ruchomą taśmę sterowaną fotokomórką lub manualnie przez kasjera ułatwiają klientom wyładunek towaru i usprawniają skasowanie zakupów. Boksy kasowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania dzięki zastosowaniu odpowiedniej jakości materiałów użytych w ich budowie. Gwarantuje im to dużą wytrzymałość na zużycie i bezproblemową eksploatację.
Wszystkie sprzedawane używane urządzenia przed wysyłką do klienta są sprawdzane. Firma MegaMarket udziela na te produkty 1 miesięczną gwarancję rozruchową.
Stanowiska dostępne są w wersji prawo  i lewostronnej.
Zapewniamy również różnego rodzaju wyposażenie uzupełniające: terminale POS, skanery kodów, kolektory danych, drukarki etykiet, wagi do zabudowy, sprawdzarki cen czy koszyki zakupowe potrzebne do  kompleksowego wyposażenia placówki handlowej.

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty