Demontaż regałów montaż

Oferta demontażu regałów skierowana jest m.in. dla:

 • branży logistycznej i magazynowej (zajmujących się składowaniem i konfekcjonowaniem towarów),
 • firm zajmujących się relokacjami zakładów i linii produkcyjnych.

Posiadamy 4 mobilne zespoły demontażowe wyposażone w niezbędny sprzęt, w związku z tym gwarantujemy szybką realizację zleceń, a także sprawną reakcje na nieprzewidziane sytuacje.

Proponujemy kompletną obsługę związaną z relokacją lub ewentualnie likwidacją: odkup skup regałów i wyposażenia, demontaż, transport, montaż. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo. Jeżeli demontowany sprzęt nie spełnia norm bezpieczeństwa zajmujemy się również jego złomowaniem lub utylizacją.

Przy dostawie nowych regałów w rozliczeniu możemy przyjąć regały używane. Również chętnie odkupimy “wolne”, niewykorzystywane regały lub antresole.

Na terenie magazynu oferujemy możliwość składowania zdemontowanych regałów.

Nasze atuty:

 • potencjał pozwalający na płynny rozładunek 60 samochodów ciężarowych na dobę;
 • terminowość – prace są wykonywane zgodnie z przyjętym harmonogramem. 

Projektowanie sklepów

Projektowanie magazynów

projekt sklepu 2D
Projekt sklepu 2D.
Wizualizacja sklepu 3D.

Kompleksowa aranżacja przestrzeni sklepu lub magazynu – od projektu, poprzez wizualizację, do realizacji inwestycji “pod klucz”.

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i realizacji funkcjonalnych systemów wyposażenia magazynów, sklepów, gastronomii. Z powodzeniem obsługujemy klientów specjalistycznych, np.: sklepy mięsno-wędliniarskie, masarnie, piekarnie, cukiernie, sklepy warzywnicze czy alkoholowe.

Zachęcamy do kontaktu z nami już na etapie budowy lub planowanego remodelingu. Umożliwi nam to funkcjonalne zaprojektowanie m.in. gniazd elektrycznych, podłączenia wody i kanałów ociekowych. W projekcie wyznaczymy strefę wejścia-wyjścia, dobierzemy i rozplanujemy rodzaj oraz rozmieszczenie mebli, lad sklepowych,  regałów i lad chłodniczych, wyznaczymy strefę kasową. Zadbamy, aby aranżacja sklepu była przyjazna, ergonomiczna i zachęcała do zakupów.

Oferujemy również okresowe przeglądy eksperckie oraz profesjonalną obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną regałów, wyposażenia magazynowego, sklepowego oraz gastronomicznego.

Projekt magazynu 2D.
Realizacja wyposażenia magazynu.
Realizacja wyposażenia sklepu.
Realizacja wyposażenia sklepu.
Realizacja wyposażenia magazynu.

 

Skup regałów używanych odkup, demontaż – oferta w 24h

MegaMarket oferuje skup odkup regałów magazynowych i regałów sklepowych, antresoli oraz ich demontaż. Odkupimy również ramy, trawersy, witryny chłodnicze, lady chłodnicze, wyposażenie sklepów, szafki bhp, itp.
Wycenę przygotowujemy w 24 godziny.
Zajmujemy się także relokacją oraz przebudową magazynu.
Otwory po kotwach zaślepiamy żywicą epoksydową z piaskiem kwarcowym. Posadzka jest naprawiana i przywrócona do stanu pierwotnego.
Kompleksowo realizujemy: demontaż, utylizacja, złomowanie (ramy, trawersy, drabiny, antresole).
Bogate doświadczenie poparte demontażem milionów miejsc paletowych na terenie Europy.
W rezultacie wszystkich podejmowanych przez MegaMarket działań, hala magazynowa lub budynek sklepowy, przekazywany po realizacji zlecenia jest natychmiast gotowy pod kolejną inwestycję.

 

MegaMarket dysponuje własnymi magazynami o powierzchni 20 000 m2 , w tym 11 000 m2 wysokiego składowania, 9 000 m2 powierzchni zadaszonej zlokalizowanymi na działce o powierzchni 55 000 m2.

W sprawie szczegółów dotyczących zakresu prac oraz warunków i terminów odkupu lub demontażu proszę o kontakt:

Krystian Drobiazg

mail: [email protected]

mobile: +48 502 725 515


  Formularz kontaktowy

  (*Pola obowiązkowe)

  Zakres usług*:

  Dotyczy*:   

   

  Sprawdź dodatkowo:

  x Witaj!
  Czy chcesz,
  żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?