Wózki kwiatowe duńskie

699,00  netto
859,77  brutto
Dostawa169,00  netto / 207,87  bruttoZa każde rozpoczęte 6 szt. towaru
Nr Artykułu: MPP000653
Wysokość (cm) 172
Szerokość (cm) 56
Długość (cm) 140
45,00  netto
55,35  brutto
Dostawa29,00  netto / 35,67  bruttoZa każde rozpoczęte 2 szt. towaru
Nr Artykułu: MTP002923
Wysokość (cm) 4
Szerokość (cm) 55
Długość (cm) 130

Wózek kwiatowy, wózek duński na kwiaty

Wózek na kwiaty

Wózek duński na kwiaty stanowi estetyczne i praktyczne rozwiązanie do eksponowania oraz transportu kwiatów i roślin. Posiada on identyczne rozmiary jak oryginalny wózek cc. To ważny element przemysłu ogrodniczego oraz rolniczego. Wykorzystywany jest na wielu etapach dystrybucji, od transportu przez sprzedaż po ekspozycję, sadzenie czy też obsługę klienta na miejscu. 

Mobilny wózek na kwiaty – niezawodna pomoc dla szkółek kwiatowych

sklep | szkółka kwiatowa

Wózek duński to nic innego jak regał z kółkami, na którym przechowuje się, transportuje oraz pielęgnuje kwiaty i rośliny. Wózek z półkami zapewnia więcej miejsca w ogrodach, szkółkach lub na samochodach podczas transportowania roślin. W ofercie MegaMarket posiadamy wózki kwiatowe marki Mega-M o identycznych wymiarach jak wózki kwiatowe cc. 

Czym charakteryzuje się wózek duński?

Konstrukcja

Konstrukcja wózków kwiatowych to 4 słupki ze stali ocynkowanej, montowana u dołu podstawa (która jest jednocześnie półką) oraz półkiIstnieją wózki duńskie, które mają pochyloną konstrukcję, dzięki czemu można jeszcze lepiej wyeksponować rośliny, a dodatkowo odpowiednie ułożenie ich do światła sprzyja intensywnemu wzrostowi.

wózki kwiatowe dunskie CC szklarnia wózki kwiatowe dunskie CC szklarnia wózki kwiatowe dunskie CC szklarnia

Półki   

Są nieodłącznym elementem wózka kwiatowego. Posiadają łatwy i bezproblemowy system mocowana oraz regulację wysokości półek. Wykonane są z 5-warstwowej sklejki. Każda półka ma udźwig 75 kg przy równomiernie rozłożonym obciążeniu. Półki można dokładać do regałów, dzięki czemu zwiększa się przestrzeń do przechowywania, bez zmniejszenia przestrzeni magazynowej. 

wózki kwiatowe dunskie CC szklarnia wózki kwiatowe dunskie CC szklarnia

Kółka

Kółka wózka duńskiego są 5-calowe, wykonane z solidnego i wytrzymałego polipropylenu. Ich rozstaw to 44 cm po szerokości i 99,4 cm po długości. 2 kółka są skrętne i 2 stałe, dzięki temu jest łatwy w prowadzeniu prawie na każdej powierzchni.

wózki kwiatowe dunskie CC szklarnia

Wózek kwiatowy – nie tylko do kwiatów

Wózek duński opracowano do przewożenia i eksponowania roślin doniczkowych oraz kwiatów ciętych. Może być również wykorzystywany do pracy z innymi produktami. Często używany jest jako regał ekspozycyjny w sklepie lub jako regał w magazynie. Idealnie nada się do transportu zniczy i wiązanek, można go z łatwością ustawić blisko cmentarza jako mobilne stoisko do sprzedaży.

Wózki duńskie mogą być wykorzystywane w takich miejscach jak:

 • sklepy ogrodnicze,
 • targi kwiatów,
 • kwiaciarnie,
 • szkółki drzewek i kwiatów,
 • producenci sadzonek kwiatów,
 • producenci sadzonek warzyw i owoców. 

Budowa wózków kwiatowych nie jest skomplikowana. Są łatwe zarówno w montażu, jak i demontażu. Po sezonie można go łatwo rozłożyć i przechowywać w stosach, co zapewnia oszczędność miejsca w magazynie.

Najczęściej zadawane pytania 

Jakie są zalety wózka kwiatowego?

Zaletami wózka duńskiego są:

 • Jest łatwy w użyciu oraz utrzymaniu;
 • Model z funkcją przechyłu (tzw. pochylny) pozwala na równe nasłonecznienie roślin podczas ekspozycji;
 • Posiada półki o regulowanej wysokości;
 • Konstrukcja nie ulega korozji;
 • Oszczędza miejsce w trakcie transportu;
 • Nie niszczy przewożonych kwiatów;
 • Posiada skrętne kółka, dzięki czemu łatwo go prowadzić;

Czy półki w wózku kwiatowym są regulowane?

Tak, półki są regulowane. Konstrukcja wózka to 4 ocynkowane słupki z perforacją co 5,5 cm. Rama półki posiada zaczepy, dzięki którym z łatwością można montować i demontować półki. Podsumowując, półki w wózku duńskim mogą być mocowane na stelażu co 5,5 cm. 

Czy jest możliwość dokupienia samych półek do wózka duńskiego?

Tak, w sprzedaży posiadamy również same półki do wózków kwiatowych. Można dokładać je do konstrukcji wózka według potrzeb lub wymienić stare, kiedy nadejdzie taka potrzeba. Półka wózka duńskiego ma wymiar 126×55 cm, a jej maksymalne obciążenie to 75 kg, przy równomiernie rozłożonym ciężarze.

Czy wózki duńskie nadają się do innych celów niż tylko przewożenie kwiatów?

Wózki kwiatowe mają wszechstronne zastosowanie, nadają się do transportu oraz ekspozycji kwiatów doniczkowych, ciętych, sadzonek owoców i warzyw, oraz krzewów ozdobnych. Świetnie sprawdzą się do przewożenia i ekspozycji zniczy oraz wiązanek na mobilnych stoiskach sprzedażowych. Wózki duńskie często są wykorzystywane również do przechowywania narzędzi. Półki mogą być traktowane jako powierzchnia płaska, blat. Pracownicy magazynów mogą w ten sposób tworzyć mobilne biurko i sprawdzać stany magazynowe podczas inwentaryzacji. Na półkach można położyć laptopa, notatnik oraz inne przybory biurowe.

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty