Stoły mobilne

499,00  netto
613,77  brutto
Dostawa29,00  netto / 35,67  brutto
Nr Artykułu: MTP001690
Długość (cm) 50
Głębokość (cm) 50
Wysokość (cm) 85
549,00  netto
675,27  brutto
Dostawa29,00  netto / 35,67  brutto
Nr Artykułu: MTP001691
Długość (cm) 60
Głębokość (cm) 60
Wysokość (cm) 85
1 050,00  netto
1 291,50  brutto
Dostawa169,00  netto / 207,87  brutto
Nr Artykułu: MTP004160
Długość (cm) 160
Głębokość (cm) 70
Wysokość (cm) 85

Stoły mobilne gastronomiczne

Często w profesjonalnych kuchniach nie ma miejsca na dodatkowe szafki. Wtedy zalecamy wyposażyć pomieszczenie w mobilne szafki. W ten sposób zyskujemy przestrzeń oraz szuflady. W szufladach warto przechowywać sztućce i małe gadżety kuchenne. Szafka mobilna gastronomiczna. Produkty marki Mega-M są wytrzymałe i zrobione z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. 

Liczy się funkcjonalność 

Stoły mobilne gastronomiczne zapewniają komfort pracy przy masowym wydawaniu posiłków. Meble na kółkach są przydatne w restauracjach, jadłodajniach firmach cateringowych. Dostawny stół roboczy ze stali nierdzewnej marki Mega-M jest mobilny dzięki przymocowanym do nóżek kółkom. Miejsce na przechowywanie drobnych naczyń gastronomicznych i akcesoriów do przyrządzania posiłków zapewniają szuflady. Są one otwierane ręcznie, dzięki czemu ma możliwości opierania się o blat bez możliwości otworzenia szuflady. 

Bezpieczne użytkowanie

Bezpieczeństwo w mobilnych meblach gastronomicznych jest bardzo ważne. Mebel musi być łatwy w przemieszczeniu, ale tylko w wybranych momentach. Sytuacja, kiedy stół gastronomiczny rusza się przy pracy jest niekomfortowa. Szafka na kółkach z blatem roboczym jest zabezpieczona przed niepożądanymi ruchami. Przy kółkach, które są przymocowane do nóg znajdują się blokady. Dzięki nim stół porusza się we właściwym czasie. Dodatkowo nogi stołu cateringowego są wzmocnione wspornikami. Dzięki temu blat jest bardziej stabilny i ma większy udźwig. 

Niezawodne wykonanie

Stoły mobilne gastronomiczne są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Odporność na uszkodzenia sprzyja przemieszczaniu się mebla według upodobań. Stół roboczy na kółkach nadaje się do kontaktu z żywnością co daje komfort użytkowania. Mebel jest funkcjonalny, praktyczny i zapewnia komfort pracy. 

Typowymi wózkami do przewożenia jedzenia z kuchni na salę restauracji są regały wózki mobilne. Nadają się one jednocześnie jako transporter posiłków dla firm cateringowych czy w samoobsługowych restauracjach. 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty