Stoły ze zlewem

899,00  netto
1 105,77  brutto
Dostawa29,00  netto / 35,67  brutto
Nr Artykułu: MTP001846
Szerokość (cm) 100
Głębokość (cm) 60
Wysokość (cm) 85
1 469,00  netto
1 806,87  brutto
Dostawa169,00  netto / 207,87  brutto
Nr Artykułu: MTP001854
Szerokość (cm) 120
Głębokość (cm) 70
Wysokość (cm) 85

Zlewozmywaki gastronomiczne

Mycie naczyń, urządzeń oraz produktów spożywczych odbywa się w zlewozmywaku gastronomicznym. Potrzebujesz basenu gastronomicznego dopasowanego do swoich potrzeb. Firma MegaMarket oferuje zlewozmywaki marki Mega-M. Są to meble przeznaczone do wykorzystania profesjonalnego i domowego użytku. Sprawdzą się w gastronomii, w restauracji, do garażu, do sklepu czy w kuchni letniej. Charakteryzują się one wytrzymałością oraz profesjonalnym wykonaniem.

Połysk, jaki dostrzeżesz gołym okiem

Materiał, z jakiego są wykonane baseny gastronomiczne jest łatwy w utrzymaniu czystości oraz długotrwale zachowuje połysk. Stal nierdzewna charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. W swojej ofercie posiadamy również meble innych marek. Są to zarówno zlewozmywaki gastronomiczne używane, jak i nowe. 

Przy wyborze zlewozmywaka warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest wykonany, ale również na komorę. To istotny element przedmiotu. Głęboka komora sprawdza się do czyszczenia oraz płukania większych przedmiotów i maszyn gastronomicznych. Jej duże wymiary nie utrudniają sprawnego i wygodnego użytkowania. Dodatkowo przy wyborze powinieneś zwrócić uwagę na rant. Zazwyczaj przy myciu i płukaniu zdarza się ochlapać ściany czy kafelki. Jednak jeśli zlewozmywak jest wyposażony w rant powierzchnia jest zabezpieczona przed wodą. Łatwość w czyszczeniu jest widoczna gołym okiem. Łączenie rantu i zlewozmywaka nie powoduje gromadzenia się wody. Dzięki temu można bardzo łatwo dbać o czystość i higienę w miejscu pracy. 

Ile komór powinien mieć Twój zlewozmywak gastronomiczny?

Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Powinieneś zastanowić się nad swoimi potrzebami i co będziesz mył w zlewozmywaku gastronomicznym. Im więcej komór tym lepszy komfort pracy.  Warto wybrać odpowiedni basen gastronomiczny. Jednak nie każdemu jest potrzebny duży basen 2-komorowy. Do małego sklepu, do kuchni letniej zalecany jest basen 1- komorowy, który jest wystarczający biorąc pod uwagę częstość użytkowania. Zlewozmywak gastronomiczny dwukomorowy jest idealny do kuchni restauracji, stołówkach i do hipermarketów. Dwie osobne komory zlewu umożliwiają wykonywaniu jednocześnie kilku czynności.

Nie masz miejsca?

Rozwiązaniem jest basen gastronomiczny z półką lub szafką. 

W miejscu, gdzie potrzebujemy szybko oraz wygodnie sięgać po potrzebne produkty dobrym rozwiązaniem jest półka. Jest ona przymocowana do basenu gastronomicznego pod komorą do mycia. Sprawdzi się do przechowywania najczęściej używanych rzeczy. Część zlewozmywaków jest wolnostojąca, bez dodatkowych przestrzeni do wykorzystania. Jednak są również baseny gastronomiczne z ociekaczem. Kolejnym rodzajem zlewozmywaka gastronomicznego są meble z dodatkowym miejscem na osuszanie naczyń lub dolną szafką. Zlewozmywak gastronomiczny jest często wyposażony w stół gastronomiczny. Jest to powierzchnia, na której można położyć umyte produkty lub naczynia przygotowane do mycia. 

Nóżki, na których stoi basen gastronomiczny są regulowane. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić sobie stabilne miejsce pracy i przyrządzania posiłków. Przestrzeń między meblem z basenem gastronomicznym jest łatwa do zachowania czystości. Regulowane nóżki umożliwiają też dopasowanie wysokości blatu z basenem do pozostałych mebli, jakie są w pomieszczeniu. W ten sposób będzie nie tylko praktyczne wykorzystanie wysokości, ale też uzyskamy wizualny efekt.

Szafy pod blatem są pomocne w przypadku bałaganu lub braku chęci pokazywania co jest w środku. Są to w zależności od modelu dwie lub trzy przesuwne drzwi, wykonane z tego samego materiału. Mebel staje się masywniejszy, ale dzięki temu zyskujemy w pomieszczeniu zamykaną przestrzeń. 

Masz zajęte ręce, puść wodę bez ich użycia. Da się! 

Umywalki bezdotykowe marki Mega-M są wygodne pod względem użytkowania. Dzięki temu użytkownik nie musi dotykać baterii, żeby włączyć wodę. Przycisk, który znajduje się pod blatem zlewu jest wmontowany. 

Jest to skuteczny sposób na utrzymanie czystości na wysokim poziomie. Osoba, która ma brudne ręce nie dotyka ani kranu ani zaworu. Wystarczy przycisnąć przycisk, który umożliwi przepływ wody. Umywalka bezdotykowa jest rozwiązaniem, które sprawdzi się w wielu punktach gastronomicznych. Zlewozmywaki, które nie posiadają baterii mają możliwość jej zamontowania. Jest to udogodnienie, ponieważ po montażu osoba użytkująca może dostosować do własnych potrzeb miejsce baterii. 

Posiadamy w ofercie różne wielkości, modele, głębokości i wymiary. Szeroki wybór pozwoli wyposażyć przestrzeń gastronomiczną według preferencji, zachowując użyteczność, estetykę i funkcjonalność. 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty