Produkt chwilowo niedostępny. Szczegółowe informacje uzyskasz kontaktując się z nami.

Szafy metalowe na dokumenty, szafy aktowe -idealne wyposażenie biura i firmy

Meble metalowe, szafa metalowa na dokumentyPodstawowym elementem wyposażenia każdej firmy czy biura są szafy metalowe. Przeznaczenie takich mebli jest różne, w zależności od potrzeb firmy i jej pracowników. Mogą to być szafy metalowe na dokumenty, szafy metalowe na akta, a nawet szafy RODO.

Tradycyjne szafy, w biurze dość szybko mogą stracić swój estetyczny wygląd i narażone są na uszkodzenia. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz metalowe szafy biurowe, które nigdy nie zawiodą Twoich oczekiwań.

Szafa metalowa na dokumenty wygląda jak klasyczna, zamykana szafa. Doskonale sprawdzi się podczas przechowywania dokumentów, które zawsze muszą być pod ręką. Zamykane, metalowe drzwi uchronią je przed kurzem oraz działaniem promieni słonecznych, a także przed dostępem nieuprawnionych osób.

W każdym zakładzie pracy przetwarzane są dane wielu osób. W związku z tym konieczne jest ich prawidłowe zabezpieczenie, by spełnić wymogi prawne w tym zakresie.

Zastosowanie metalowych szaf na dokumenty?

Odpowiednie, a przede wszystkim bezpieczne przechowywanie dokumentów jest konieczne w bardzo wielu branżach. Prawidłowa archiwizacja ułatwia oraz usprawnia codzienną pracę. Istotne jest także, aby informacje zawarte w dokumentach nie wpadły w niepowołane ręce oraz nie uległy zniszczeniu.

Profesjonalna szafa biurowa na dokumenty to mebel, który powinien znaleźć się wszędzie tam, gdzie pojawiają się: umowy, faktury, akta osobowe, dokumenty, karty zdrowia, dokumenty prawne itp. Precyzyjne dopasowanie umeblowania w przestrzeni biurowej jest podstawą jego prawidłowego funkcjonowania. Jeśli wybierzesz odpowiednią szafę na dokumenty, nie musisz się obawiać o nieporządek w aktach i innych ważnych dokumentach. Ponadto przez długie lata będą one zabezpieczone przed niszczącymi czynnikami zewnętrznymi.

Metalowe szafy najlepiej sprawdzą się w:

  • działach księgowości i personalnych ( HR ),Metalowa szafa na dokumenty, zamykana na klucz
  • przedsiębiorstwach produkcyjnych,
  • sekretariatach, dziekanatach,
  • spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych,
  • gabinetach lekarskich i salonach kosmetycznych,
  • firmach logistycznych
  • biurach rachunkowych,
  • kancelariach prawnych,
  • warsztatach samochodowych.

Meble metalowe, znajdujące się w ofercie Megamarket, wykonane są z blachy stalowej o grubości 0,6 mm i pomalowane wysokiej jakości farbą proszkową. Dzięki temu są odporne na działanie korozji czy uszkodzenia mechaniczne. Poza tym farba solidnie przylega do metalu, nie łuszczy się, a w rezultacie wygląda bardzo estetycznie.

Półki szafy na dokumenty również wykonane z metalu — są odporne na obciążenie. Szerokie i pojemne szafki pomieszczą sporo teczek czy segregatorów oraz wszelkiego rodzaju dokumentów. Położeniem półek możesz dowolnie manewrować, dzięki czemu maksymalnie wykorzystasz wewnętrzną powierzchnię szafy.

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty