Produkt chwilowo niedostępny. Szczegółowe informacje uzyskasz kontaktując się z nami.

Szafy gastronomiczne ze stali nierdzewnej

Szafy są bardzo ważnym meblem, które idealnie się nadają do wyposażenia gastronomii. Podczas przygotowywania posiłków w kuchni warto mieć produkty oraz naczynia pod ręką. Szafa gastronomiczna marki Mega-M jest funkcjonalna, stabilna i wpasowuje się w każdy wystrój pomieszczeń gastronomicznych. Zaprojektowano szafy z myślą o użytkownikach według uwag i poleceń praktyków. Lady są stosowane do przemysłu farmaceutycznego, cateringowego oraz gastronomicznego. Takie meble różnią się wykonaniem i jakością w porównaniu do mebli przeznaczonych do użytku domowego. 

W ofercie posiadamy również regały gastronomiczne używane. Są to przedmioty, które noszą ślady użytkowania, jednak nic nie stoi na przeszkodzie w ponownym użytku. 

Postaw na więcej miejsca!

Szafy gastronomiczne muszą być stabilne i wytrzymałe. To w nich na półkach przechowujemy produkty i naczynia. Półki dzielą powierzchnię szafy i w ten sposób uzyskujemy większą przestrzeń do wykorzystania. 

Witryny gastronomiczne mogą być wyposażone w ścianę na końcu regału. Zabudowany tył zabezpiecza naczynia i produkty przed wypadnięciem z drugiej strony. Taka szafa powinna stać pod ścianą. Przelotowa szafka jest wyposażeniem gastronomii, która będzie funkcjonowała z obu stron mebla. Otwieranie szafy po obu stronach daje możliwość wygodniejszego sięgnięcia po produkt. Szybkość i sprawność oszczędza czas na dostanie produktu, który jest bardzo cenny w kuchni. Mebel można przeznaczyć na wydawkę. Kelnerzy i kucharze podają sobie gotowe potrawy do wydania na salę przez otwory w szafie. 

Postaw na każdy rodzaj podłoża!

Regulowane nóżki pozwalają dopasować mebel do nierówności występujących na podłodze. Dzięki dobremu dostosowaniu mebel jest stabilny i nie chwieje się przy każdym użytkowaniu. Nóżki są wykonane z wysokiej jakości materiału, co sprawia, że mebel jest solidny. 

Najbardziej funkcjonalne są drzwi przesuwne wykonane ze stali nierdzewnej. Nierdzewne drzwi przesuwne są bezpieczniejsze w użytkowaniu, ponieważ nie zajmują miejsca po otworzeniu. Również uniemożliwiają trzaskanie nimi. Produkty nie spadną pod wpływem mocnego uderzenia drzwiami o szafę.

Szafy spełniają wymogi Sanepidu dotyczące mebli przeznaczonych do kontaktu z żywnością.  Jakość wykonania szaf wydłuża czas użytkowania mebla. 

Mebel w zależności od modelu jest montowany samodzielnie przez klienta. Łatwości montażu sprzyja czytelna instrukcja w wersji pdf zamieszczona na stronie pod konkretnym modelem szafy. 

Postaw na proste sprzątanie!

Szafy gastronomiczne są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Zapobiega to powstawaniu korozji. Łatwość dostępu do zakamarków sprawia, że mebel jest łatwy do utrzymania czystości i czyszczenia. Odporna na temperaturę szafa może być umieszczona obok pieca grzewczego. Wydobywające się ciepło podczas otwierania drzwi nie będzie przeszkadzało i nie spowoduje zniekształceń. 

Potrzebujesz regału chłodniczego ?

Witryny chłodnicze są potrzebne w przypadku chęci przechowywania produktów, które nie powinny być w temperaturze pokojowej. Niska temperatura stale utrzymywana wewnątrz regału sprzyja dłuższej świeżości i produktów i spowalnia ich proces psucia. Niektórych produktów spożywczych nie powinno się przechowywać w temperaturze pokojowej. Szafy chłodnicze zapewniają dogodną, chłodną temperaturę. 

 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty