Kategorie produktów

Witryny nastawne chłodnicze
Witryny nastawne grzewcze
Witryny regały chłodnicze
Witryny regały mroźnicze
Witryny lady cukiernicze
Kostkarka Łuskarka do lodu
Lady chłodnicze
Lady mroźnicze
Urządzenia do sprzedaży impulsowej
Szafy chłodnicze zapleczowe
Szafy witryny mroźnicze
Chłodziarka na wina
Zamrażarki bonety przeszklone
Dystrybutory zamrażarki do lodów
Drzwi chłodnicze mroźnicze
Komory chłodnicze mroźnicze
Klimatyzacja kurtyny powietrzne
Agregaty sprężarki zestawy zasilające
Skraplacze parowniki chłodnice powietrza
Urządzenia niskotemperaturowe

Urządzenia chłodnicze

2 399,00  netto
2 950,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC86
Szerokość [cm] 66
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 73
2 599,00  netto
3 196,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC87
Szerokość [cm] 90
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 73
3 599,00  netto
4 426,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC88
Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 73
2 399,00  netto
2 950,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC89
Szerokość [cm] 66
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 73
2 599,00  netto
3 196,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC90
Szerokość [cm] 90
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 73
3 599,00  netto
4 426,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC91
Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 73
2 199,00  netto
2 704,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC92
Szerokość [cm] 66
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 69
2 799,00  netto
3 442,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC93
Szerokość [cm] 90
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 69

Urządzenia chłodnicze

Wyobraź sobie, jak krótko produkty spożywcze mogłyby być przechowywane w temperaturze pokojowej. Niska temperatura zapewnia produktom dłuższy termin ważności. Dlatego w każdym sklepie znajdziemy witrynę chłodniczą, gdzie będą przygotowane towary do kupienia przez klienta. Warto wyposażyć sklep w szafy chłodnicze. Obecnie szafy chłodnicze są projektowane z myślą o funkcjonalności, praktyczności i estetycznym wyglądzie. Produkty marki Mega-M łączą wszystko, co najlepsze. Z myślą o kliencie i możliwości dopasowania urządzenia chłodniczego do każdego pomieszczenia. 

Witryna chłodnicza z szybą czy bez? 

Lady chłodnicze są wyposażeniem sklepów, restauracji i kuchni. Różnią się one budową. W sklepie, gdzie klient podejmuje decyzję, jakie produkty kupić warto mieć szafę chłodniczą  przeszkloną. W ten sposób bez zbędnego otwierania drzwi urządzenia sprzedawca może kontrolować stan asortymentu. Towar za szybą jest dla klienta lepiej wyeksponowany i zachęca do zakupu. Produkty od razu przyciągają wzrok kupującego a wyposażenie sklepu jest estetyczne.

W przypadku kuchni restauracji, gdzie przygotowuje się posiłki ważna jest solida izolacja. Często kucharzom zostają otwarte duże pojemniki z produktami. Warto je schować do szafy z metalowymi drzwiami. W ten sposób pozbywamy się również widocznego bałaganu. Co poprawia warunki pracy. 

W ofercie posiadamy lady chłodnicze używane, które nie mają drzwi. Charakteryzują się one otwartą przestrzenią. Sięganie po produkty dla klienta jest bardzo wygodne. Jednak trzeba zwrócić uwagę, że lodówka bez drzwi traci więcej chłodnego powietrza. Pomimo specjalnej izolacji powietrze ma prawo się mieszać. Kupując witrynę chłodniczą używaną dajesz urządzeniu drugie i nadal sprawne “życie”. Chłodziarka jest wyposażona w roletę nocną. Dzięki niej, kiedy sklep jest nieczynny urządzenie utrzymuje stałą temperaturę produktów przy mniejszym zużyciu prądu. 

Chłodziarki i lodówki 

W ofercie znajdziesz różne modele szaf chłodniczych, lodówek. Można w nich przechowywać te same produkty co w innych modelach. Jednak producenci rekomendują produkty, jakie warto przechowywać w danych modelach lodówkach. 

Lada chłodnicza sprawdza się w sklepie z produktami na wagę. Klient dzięki szybie widzi asortyment oraz może wybrać dowolną ilość danego towaru. Przy takich ladach ważna jest krajalnica, która zapewni produktom wybraną grubość. Sery oraz wędliny w ten sposób można wyłożyć w witrynie i obsługiwać klientów. Lady chłodnicze wykorzystywane są również w barach szybkiej obsługi. Potrawy są już przygotowane i wystarczy je odgrzać i podać klientowi lub zapakować na wynos. 

Witryna cukiernicza jest urządzeniem, które nie tylko chłodzi zrobione ciasta, babeczki oraz ciasteczka. Dzięki witrynie wyroby cukiernicze wyglądają jeszcze bardziej apetycznie. Nawet osoba na diecie może się skusić na słodkości w estetycznie wyglądającej witrynie cukierniczej. 

Witryna chłodnicza sprawdza się w sklepach. Możemy w niej przechowywać produkty na zapleczu, ale również eksponować produkty na hali głównej. Klient jest w stanie sam wybrać sobie produkty, które chce kupić. Warto w nich poukładać zapakowane sery i wędliny, jogurty czy mleka w butelkach. Witryna chłodnicza sprawdzi się w restauracjach. Klient w ten sposób będzie widział dostępne zimne napoje. Usprawni to też pracę kelnera. Nie będzie musiał iść na zaplecze i szybko obsłuży klientów na ich oczach. 

Chłodziarka na wino, jak sama nazwa wskazuje służy do przechowywania wina. Jest przydatna w sklepach spożywczych, w sklepach wyspecjalizowanych w sprzedaży alkoholu czy do restauracji. 

Zamrażarki

Lada mroźnicza charakteryzuje się tym, że produkty są pakowane przy kliencie. Są one potrzebne do eksponowania mrożonych ryb czy owoców morza. Sprzedawca ma możliwość spakowanie produktu tyle ile będzie chciał. Kupujący może sobie wybrać produkt i być zadowolony z jego świeżości. W zależności od modelu w ladach mroźniczych można przechowywać lody w postaci gałek. 

Zamrażarka skrzniowa jest inaczej nazywna bonetem. Jest to urządzenie często spotykane w sklepach. Przechowuje się w niej mrożonki, pakowane lody czy mięso. Jest łatwy dostęp do produktów, dlatego klienci z przyjemnością sięgają po produkty. Jest niska, więc osoba wysoka i iska nie ma problemu z dostaniem się do asortymentu. 

Jaką witrynę wybrać do sklepu a jaką do kuchni restauracji?

Są dwa rodzaje witryn chłodniczych i mroźniczych. Urządzenia mogą służyć do przechowywania lub do ekspozycji towaru. Te pierwsze najczęściej są wykorzystywane w restauracjach. Charakteryzują się metalowymi drzwiami. Tam gromadzimy zapasy, które będą potrzebne do przygotowania posiłków. Witryny chłodnicze przeszklone są urządzeniami, które nie tylko chłodzą asortyment. Często występują w sklepach, ponieważ nadają się również do ekspozycji towaru. Klient w ten sposób widzi towar i może go łatwo znaleźć. Weź pod uwagę co chcesz i ile przechowywać w witrynie chłodniczej. Od tego będzie uzależniona pojemność i wielkość wnętrza. 

Zwróć uwagę na wnętrze szaf chłodniczych. Półki siatkowe są najlepszym wyborem. Oka są na tyle małe, że produkty nie wypadną a ułatwiają przepływ i obieg powietrza. Półki pełne nie sprawdzą się w wyposażeniu lodówek. Brak przepływu powietrza sprawi, że produkty nie będą równomiernie chłodzone. Asortyment bliżej agregatu będą chłodniejsze a im dalej, tym większe różnice w temperaturze. 

Witryny możesz kupić z wbudowanym lub z zewnętrznym agregatem. 

Kupując urządzenia chłodnicze lub mroźnicze warto, żebyś się zastanowił ile potrzebujesz takich urządzeń oraz ile towaru musisz pomieścić. Możesz zaopatrzyć sklep w lodówki, które mają już wbudowany agregat. Takie rozwiązane jest bezpieczne. W ten sposób nie uzależniasz działania wszystkich urządzeń od agregatu. Agregat jest niezbędny przy chłodniach. Temperatura w takim pomieszczeniu jest chłodzone, dzięki jednemu urządzeniu. 

Chcesz jeszcze skuteczniej pokazać klientowi asortyment Twojego sklepu? 

Wzrok człowieka jest skierowany w elementy w pomieszczeniu, które są najbardziej wyraźne. Możesz to osiągną dzięki oświetleniu. Przyciągając wzrok klienta na szafę chłodniczą zwracasz jego uwagę. Ciężko jest przejść wtedy obok urządzenia i go nie zauważyć. W ten sposób klient zatrzyma się choćby wzrokiem na produktach występujących za szklanymi drzwiami w środku. Oświetlenie LED podświetla produkty równomiernie. Listwy podświetleniowe są umieszczone pionowo przy każdych drzwiach szafy. Ilość oświetlenia jest dopasowana do wielkości urządzenia chłodzącego. 

Chłodziarki oraz zamrażarki marki Mega-M w zależności od modelu mają dodatkową listę reklamową. W plafonie reklamowym można zamieścić nazwę działu hipermarketu- nabiał, napoje czy mięso. W ten sposób klient już z daleka będzie widział, gdzie jest dany dział z produktami. W małych sklepach jednak nabiał i mięso są w jednej ladzie chłodniczej. Nie jest potrzebne opisywanie co znajduje się w środku. Wtedy w podświetlanej listwie można zamieścić reklamę sklepu czy jego nazwę. 

Pamiętaj o kontrolowaniu temperatury w regałach chłodniczych i mroźniczych! 

Wymogami Sanepidu jest kontrolowanie temperatury w ladach chłodniczych i mroźniczych, gdzie przechowuje się produkty spożywcze. Profesjonalne urządzenia są wyposażone w zewnętrzny wyświetlacz temperatury. Kontrola oraz zmiana wysokości jest banalnie prosta. Sterowanie odbywa się manualnie, dlatego masz pełną kontrolę nad urządzeniem. Wyświetlacz  cyfrowy pokazuje aktualną temperaturę w środku komory.

Lodówka to za mało? Stwórz chłodnię!

Chłodnie są potocznie większymi lodówkami. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca do przechowywani produktów oraz nawet gotowych potraw. Warto wyznaczyć miejsce oraz zbudować chłodnię. Jest to pomieszczenie, które utrzymuje jednakowa niską temperaturę. Do tego pomieszczenia można śmiało wchodzić, ustawiać w nim regały. Duże ilości produktów warto przewozić na wózku. Spokojnie zmieści się on w komorze oraz przez jej drzwi. Umożliwisz w ten sposób pracownikom wygodne wykładanie towarów oraz zyskujesz na czasie. 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty