Piły do mięsa i kości przemysłowe - MegaMarket

Piły do mięsa i kości (7 produktów)

Cena przed obniżką:
2 699,00 
2 649,00  netto
3 319,77 
3 258,27  brutto
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2 699,00  netto, 3 319,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: MM-PI.HO210.1500
Moc (kW) 1,5
Grubość cięcia (cm) 0-12
Wymiar stołu roboczego (cm) 49x44
Długość ostrza (cm) 165
Maks. wysokość cięcia (cm) 21
4 999,00  netto
6 148,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: MM-PI.HO300.1500
Moc (kW) 1,5
Grubość cięcia (cm) 0-23
Wymiar stołu roboczego (cm) 74x56
Długość ostrza (cm) 240
Maks. wysokość cięcia (cm) 30
17 999,00  netto
22 138,77  brutto
Dostawa169,00  netto / 207,87  brutto
Nr Artykułu: MTP004674
Napięcie (V) 230
Grubość cięcia (cm) 1-19
Maks. wysokość cięcia (cm) 25
Długość ostrza (cm) 176
Wysyłka do 7 dni roboczych
79,00  netto
97,17  brutto
Dostawa29,00  netto / 35,67  bruttoZa każde rozpoczęte 10 szt. towaru
Nr Artykułu: GHR-250
Stan produktu Nowy
Materiał Stal nierdzewna
Długość (cm) 165
99,00  netto
121,77  brutto
Dostawa29,00  netto / 35,67  bruttoZa każde rozpoczęte 10 szt. towaru
Nr Artykułu: GHR-300A
Stan produktu Nowy
Materiał Stal nierdzewna
Długość (cm) 240

Piła do kości i mięsa

W masarni, w restauracjach i sklepach mięsnych towar jest przechowywany w całości. Zwykłym nożem pokrojenie kości może być niemożliwe. Pomocna jest piła do kości i mięsa. Jest ona urządzeniem, dzięki, któremu nie będziesz się męczył i bezpiecznie pokroisz twarde elementy. Produkty marki Mega-M są zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o wygodzie użytkowania. Piła do cięcia kości i mięsa jest przeznaczona do użytku profesjonalnego. Piła pomimo zabezpieczeń jest narzędziem, które wymaga szczególnej ostrożności podczas użytkowania.

Sprawdź jak ostra jest piła do kości

Piła do kości jest używana w przypadku, gdy chcemy pociąć i podzielić duże kawałki mięsa. Urządzenie poradzi sobie z kośćmi, mięsem, a nawet z mrożonymi produktami. Jest to zaleta, dla restauracji oraz masarni, jeśli nie chcą wykorzystywać całości zamrożonego produktu. Mały kawałek, który został przecięty można wykorzystać, a pozostałą zamrożoną część schować z powrotem do zamrażarki.

Piłka do cięcia kości posiada stabilnie przymocowaną taśmę tnącą. Jest ona szczególnym elementem, ponieważ to od niej zależy jak sprawnie pokroimy produkt. Jednak urządzenie jest ostre, dlatego zrobiono wszystko, żeby maksymalnie ukryć taśmę tnącą. Pokrywa, za która jest taśma jest otwierana. W przypadku, gdy potrzebujemy przemyć ostrze lub je naostrzyć nie mamy utrudnionego dostępu.

Elementy piły do cięcia kości

Elektryczna piła rozbiorowa jest wyposażona w blat roboczy. Jest to miejsce, na którym kładzie się mięso i za pomocą taśmy jest ono cięte. Blat jest wykonany ze stali nierdzewnej. Ułatwia to czyszczenie powierzchni oraz sprawia, że materiał nie będzie w przyszłości pokryty korozją.

Kolejnym elementem, który ma ważną funkcją jest docisk. Za jego pomocą mięso jest dociśnięte i nie przesuwa się w trakcie pracy. Regulacja docisku pozwala pokroić mięso na równe części. Nie musisz już się martwić, że kawałki nie są tej samej wielkości.

Popychacz jest elementem, dzięki, któremu ręce są poza zasięgiem taśmy tnącej. To on kontroluje szybkość pchania kości w stronę ostrza.

Taśma tnąca jest częściowo ukryta za otwieraną pokrywą. Tnie ona produkty świeże, jak i zamrożone. Nie musisz teraz czekać, aż produkt się rozmrozi. Możesz wykonać pracę od razu po wyciągnięciu z zamrażarki. Możliwe jest wymienienie ostrza lub jego naostrzenie.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

W zależności od rozmiaru piłę do kości można postawić na stole gastronomicznym lub na podłodze. Mniejsza piła jest wykorzystywana w restauracjach lub sklepach mięsnych. Jednak duże gabaryty piły do cięcia kości są atutem w masarni. Tam urządzenie stale jest używane i na jego pracy opiera się część działalności. Stół gastronomiczny pod mniejszą piłę sprawi, że użytkownik nie będzie schylał się do urządzenia podczas pracy. Co skutkuje większemu bezpieczeństwu.

Przycisk bezpieczeństwa zatrzymuje maszynę natychmiastowo po naciśnięciu. Jest to przycisk awaryjny. Używa się go w sytuacji, jeśli kość jest źle ustawiona lub ze względów bezpieczeństwa.

Antypoślizgowe gumowe nóżki dbają o to, żeby maszyna nie przesuwała się podczas pracy. Jest to ważne, ponieważ mamy do czynienia z ostrym narzędziem. Większy model piły marki Mega-M jest wyposażony w dolną przestrzeń przeznaczoną na pojemnik na mięso. W ten sposób jesteśmy w stanie utrzymać porządek nawet podczas pracy. Systematyczne rozdzielanie krojonych produktów da Ci możliwość niepowielanie pracy.

Masz szeroki wybór w doborze urządzenia do cięcia kości i mięsa. Produkty marki Mega-M służą swoją pomocą przez długi czas. Dzięki nim zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na ręczne dzielenie i krojenie kości.

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty