Nadstawki na stoły ze stali nierdzewnej - MegaMarket

Nadstawki na stoły (3 produkty)

349,00  netto
429,27  brutto
Dostawa29,00  netto / 35,67  brutto
Nr Artykułu: MTP001844
Szerokość (cm) 100
Głębokość (cm) 30
Wysokość (cm) 60
449,00  netto
552,27  brutto
Dostawa29,00  netto / 35,67  brutto
Nr Artykułu: MM-C102606
Szerokość (cm) 150
Głębokość (cm) 30
Wysokość (cm) 60
69,00  netto
84,87  brutto
Dostawa29,00  netto / 35,67  bruttoZa każde rozpoczęte 4 szt. towaru
Nr Artykułu: MTP003130
Stan produktu Używany
Szerokość (cm) 53
Wysokość (cm) 12

Nadstawka na stół gastronomiczny

Mamy do zaoferowania wysokiej jakości wykonaną ze stali nierdzewnej nadstawkę gastronomiczną. Produkty marki własnej Mega-M są przeznaczone do użytku gastronomicznego.

Będziesz miał wszytko na wyciągnięcie ręki

W profesjonalnej kuchni gastronomicznej, stołówkach ważne jest to, żeby często używane produkty były “pod ręką”. Idealnym rozwiązaniem jest nadstawka na stół, blat roboczy. Płaska powierzchnia sprawia, że nadstawka na blat kuchenny nie jest wyzwaniem do utrzymania czystości. Nadstawki gastronomiczne są bezpieczne podczas użytkowania. Mocowanie  odbywa się poprzez przymocowanie nadstawki do blatu stołu. W ten sposób uzyskujemy stabilny, funkcjonalny i praktyczny mebel.  Nadstawka gastronomiczna jest bardzo przydatnym elementem w wyposażeniu kuchni, stołówek, jadłodajniach czy rozdzielniach kelnerskich. 

Jednopółkowe nadstawki będą doskonałym wyborem do blatu gastronomicznego, na którym nie ma miejsca na przyprawy. Jednak dwupoziomowa nadstawka doda więcej miejsca, które można przeznaczyć na “wydawkę” potraw. Często w restauracjach, podczas imprezy masowej kelnerzy potrzebują mieć miejsce, w którym będą odbierać przygotowane posiłki.  

Nadstawka i stół roboczy jest łączony w jeden mebel samodzielnie przez klienta. Zyskuje on dzięki temu możliwość przytwierdzenie produktu według własnego uznania. 

Daj swoim klientom to co lubią

Często w budkach z fast foodami klienci dostają za dużo sosu. Jeśli damy możliwość klientowi, żeby sam sobie nałożył sosy, będzie to dla niego lepsze wspomnienie. 

W ofercie posiadamy nie tylko nadstawki do pomieszczeń restauracji. Wyposażymy twój food truck w podstawki na sosy. Ekspozytory nadają się do użytku w kuchniach, ale również w barach szybkiej obsługi. Konsumenci dzięki temu będą w stanie nałożyć sobie sos według preferencji. Praktyczne i wygodne ekspozytory na sosy umożliwiają łatwą obsługę klienta. Podajniki na hot dogi są praktycznym gadżetem, który umożliwi bezkontaktowe podawanie żywności konsumentom. Obcinarka do foli spożywczej zawsze powinna być pod ręką każdego kucharza. Dzięki niej produkty zachowują dłużej świeżość. My nie potrzebujemy nożyczek do ucięcia odpowiedniej ilości produktu. Jest wygodna w obsłudze. Ucinarka do folii spożywczej i aluminiowej jest przydatna w każdym miejscu, gdzie jest przygotowywana żywność. 

Zamienniki nadstawki na stół gastronomiczny

Pojedyncze akcesoria gastronomiczne sprawdzą się, jeśli posiadamy już blat kuchenny, ale jego przestrzeń jest za mała. Wtedy przyścienne bez półki meble gastronomiczne mają możliwość domontowania szafy, półki lub nadstawki na blat. 

Istnieje możliwość przymocowania na stałe półki wiszącej na ścianę. Jest ona rozwiązaniem do blatów gastronomicznych przyściennych bez półki. Półka naścienna jest stabilnym meblem a ściana dodatkowo zabezpiecza produkty przed wypadnięciem. Półki gastronomiczne ścienne są wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe. 

Kolejnym dodatkowym przydatnym elementem do stołu blatu roboczego jest szafka wisząca. Szafy charakteryzują się zamykaną przestrzenią. Często w tego typu meblach przechowuje się naczynia. Dzięki przesuwnym drzwiom przedmioty bądź produkty nie są narażone na zabrudzenia podczas przygotowywania posiłków. 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty