Regały magazynowe, paletowe, drabiny, wózki - MegaMarket
contact background
Aby otrzymać ofertę na produkty z tej kategorii wybierz dogodną formę kontaktu:
piktogram zadzwon
Zadzwoń
+48 798 532 532
piktogram napisz wyslij
Napisz e-mail
[email protected]
piktogram napisz uzupelnij formularz
Wypełnij formularz
Przejdź do formularza

Formularz kontaktowy

  Wyposażenie magazynu, regały magazynowe, wózki widłowe

  W ofercie Megamarket dla magazynu znajdują się np. regały półkowe mające szerokie zastosowanie w ręcznym magazynowaniu i przechowywaniu towarów niespaletyzowanych. Znajdą one zastosowanie w sklepach, warsztatach, hurtowniach, garażach i magazynach. Posiadamy w ofercie regały paletowe, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej.
   
  Firma Megamarket przygotowała szereg systemów regałów paletowych i półkowych, oferta zawiera produkty nowe i używane czołowych producentów, takich jak: 

  Mago, MGL, Stow, Mecalux, Nedcon, Jungheinrich, SSI Schaefer, Dexion Bito, czy Promag.

  Wszystkie sprzedawane używane regały przed wysyłką do klienta są sprawdzane. Firma Megamarket udziela na te produkty 1-miesięczną gwarancję rozruchową.

  Znajdą Państwo u nas kompletne wyposażenie magazynu, gwarantujące jego sprawne funkcjonowanie. Są to m.in.:

  Tak bogata oferta sprawia, że w jednym miejscu można kompleksowo wyposażyć cały magazyn, skład czy inne pomieszczenie służące do przechowywania lub konfekcjonowania. Ciężkie towary mogą być przemieszczane za pomocą wózków widłowych, których cena pozytywnie zaskoczy.

  Wiemy, jak ważna jest cena. Skala biznesu pozwala nam na uzyskanie konkurencyjnych cen — najlepiej zadzwoń, przyjedź, sprawdź.

  Wiedza, doświadczenie i ciągły rozwój naszych specjalistów są gwarantem profesjonalnego doradztwa i rzetelnej realizacji każdego zamówienia.

  x Witaj!
  Czy chcesz,
  żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
  Porównaj produkty