contact background
Aby otrzymać ofertę na produkty z tej kategorii wybierz dogodną formę kontaktu:
piktogram zadzwon
Zadzwoń
+48 798 532 532
piktogram napisz wyslij
Napisz e-mail
kontakt@megamarket.pl
piktogram napisz uzupelnij formularz
Wypełnij formularz
Przejdź do formularza
Formularz kontaktowy

  *Wymagane pola do uzupełnienia

  Wózki widłowe spalinowe — wysoce wydajne i wytrzymałe

  Wózek spalinowy czołowy napędzany jest jednostką wysokoprężną (diesel) silnikiem benzynowym oraz gazem. Z racji masztu oraz wideł, które znajdują się z przodu wózka, maszyna świetnie sprawdzi się do załadunku i rozładunku.

  Wózki widłowe spalinowe to urządzenia stworzone do pracy na zewnątrz w różnych warunkach atmosferycznych. Przeważnie posiadają kabinę zamkniętą, co umożliwia im pracę w niskich temperaturach, a także podczas opadów atmosferycznych.

  Cechy wyróżniające wózki widłowe spalinowe

  wózki widłowe spalinowe lpgNajwiększą zaletą wózka spalinowego jest jego moc, dzięki której może podnosić cięższe ładunki, może rozwijać większe prędkości, a także może wjeżdżać z pełnym obciążeniem na bardziej pochylone rampy.

  Mocne, wydajne, niskoemisyjne. Wyposażone w najnowocześniejszą technologię wózki widłowe spalinowe z silnikiem Diesla i gazowym zapewniają czyste osiągi w każdej sytuacji. Wózki spalinowe przeznaczone są do intensywnej wielozmianowej pracy, przy rozładunku dostarczonych surowców i materiałów, do produkcji oraz przy składowaniu wyrobów np. elementów betonowych, rur, odlewów na placach składowych.

  Maszyny z silnikiem spalinowym pozwalają wykonywać zadania szybko i wydajnie. Najlepiej sprawdzają się w wymagającym środowisku pracy. Z uwagi na masę, wielkość i duży udźwig, spalinowy wózek widłowy jest dobrym rozwiązaniem podczas transportu cięższych rzeczy. Sztaplarka spalinowa jest o wiele mocniejsza niż sztaplarki innego typu.

  Wózki widłowe spalinowe mają również zdecydowanie większą zdolność pokonywania nierówności. Maszyny tego typu są w stanie pokonać wzniesienia o większym pochyle niż np. wózki o napędzie elektrycznym. Dobrze mieć to na uwadze w przypadku pracy na trudnych terenach. Ceny wózków widłowych spalinowych uzależnione są od mocy, udźwigu, wielkości wózków widłowych spalinowych, a także od bogactwa oraz stopnia zaawansowania wyposażenia.

  Jeżeli chcesz skorzystać z fachowego doradztwa w dziedzinie doboru odpowiednich wózków widłowych spalinowych, skontaktuj się z nami!

  x Witaj!
  Czy chcesz,
  żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
  Porównaj produkty