Kategorie produktów

Stoły chłodnicze mroźnicze
Witryny regały chłodnicze
Witryny lady cukiernicze
Lady chłodnicze
Lady mroźnicze
Urządzenia do sprzedaży impulsowej
Szafy chłodnicze zapleczowe
Szafy witryny mroźnicze
Chłodziarka na wina
Zamrażarki bonety przeszklone
Kostkarka Łuskarka do lodu
Dystrybutory, zamrażarki do lodów
Drzwi chłodnicze mroźnicze
Komory chłodnicze mroźnicze
Klimatyzacja kurtyny powietrzne
Agregaty sprężarki zestawy zasilające
Skraplacze parowniki chłodnice powietrza

Urządzenia chłodnicze

2 399,00  netto
2 950,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC86
Szerokość [cm] 66
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 73
2 599,00  netto
3 196,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC87
Szerokość [cm] 90
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 73
3 599,00  netto
4 426,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC88
Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 73
2 399,00  netto
2 950,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC89
Szerokość [cm] 66
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 73
2 599,00  netto
3 196,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC90
Szerokość [cm] 90
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 73
3 599,00  netto
4 426,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC91
Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 73
2 199,00  netto
2 704,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC92
Szerokość [cm] 66
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 69
2 799,00  netto
3 442,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: CHNC93
Szerokość [cm] 90
Głębokość [cm] 53
Wysokość [cm] 69

Szafy i witryny chłodnicze

Firma MegaMarket przedstawia witryny i szafy chłodnicze marki Mega-M. Są funkcjonalnymi i wytrzymałymi urządzeniami wykorzystywanymi w sklepach, restauracjach i barach. Energooszczędność, wartości wizualne i trwałość użytkowania są bardzo kluczowe przy produkcji urządzeń marki Mega-M. 

Gdzie możesz wykorzystać witrynę chłodniczą?

Witryny chłodnicze są przeznaczone do chłodzenia, a następnie utrzymywania stałej temperatury produktów w środku. W witrynie chłodniczej ekspozycyjnej najczęściej przechowywane są napoje w butelkach i puszkach, produkty nabiałowe czy jaja. Urządzenia chłodnicze najczęściej znajdują swoje zastosowanie w sklepach, hipermarketach, restauracjach i barach.

Regał chłodniczy będzie pasował również wizualnie do Twojego pomieszczenia

Szafy są czarno-białe, ponieważ są to najbardziej uniwersalne kolory, które dopasują się do każdego rodzaju wnętrza. Zewnętrzne ściany regału w zależności od modelu są białe lub czarne. Produkty marki Mega- M są wytrzymałe, funkcjonalne i wpasowujące się w każdą przestrzeń. Różnorodność szerokości, głębokości i wysokości urządzeń gwarantują zadowolenie klientów i możliwości doboru witryn chłodniczych do własnych wymagań. 

Urządzenia chłodnicze marki Mega- M posiadają certyfikaty CE spełniające wymogi Sanepidu.

Poukładaj wszytko tak jak lubisz

Półki wykonane z wysokiej jakości stali są wyposażone w dodatkowe wzmocnienia, co przyczynia się do większej stabilności. Regulowana wysokość półki siatkowej jest atutem przy różnej wysokości produktów. Można w dowolnym momencie zmienić położenie półki i dopasować do eksponowanego asortymentu.

Uszczelki zamontowane przy każdych drzwiach od witryny chłodniczej ekspozycyjnej zapewniają oszczędność energii. W ten sposób szafa jest bardziej szczelna przed wpływem ciepłego powietrza z pomieszczenia. 

Estetyka przyjemna dla oka

Asortyment w lodówce jest wystawiony i widoczny dzięki przeszklonym drzwiom, ale żeby jeszcze bardziej uwydatnić produkty zamontowano oświetlenie LED.  Nowoczesne oświetlenie LED jest rozłożone po długości lodówki, dlatego światło dociera do każdego produktu znajdującego się w środku. Listwy oświetleniowe są przymocowane przy każdych drzwiach w modelach wielodrzwiowych. Zapewnia to jeszcze lepsze oświetlenie pomimo długości regału. 

W zależności od modelu witryny chłodniczej ekspozycyjnej istnieje możliwość przymocowania nazwy sklepu nad lodówką. Miejsce to można również przeznaczyć na opisy produktów znajdujących się w szafie. 

Łatwość użytkowania i dbania o czystość szafy chłodniczej

Witryny chłodnicze są zaprojektowane z myślą o użytkownikach i klientach. W zależności od modelu szafy chłodnicze są z drzwiami metalowymi lub z przeszklonymi. Witryna chłodnicza gastronomiczna charakteryzuje się zamykanymi drzwiami metalowymi, które zapewniają zamykaną i niewidoczną przestrzeń. Szafy chłodnicze przeszklone są idealne do ekspozycji towaru. Klient w ten sposób bez otwierania lodówki w sklepie jest w stanie sprawić zawartość. 

Często w sklepach można spotkać się z szafami chłodniczymi bez drzwi. Jest to rozwiązanie specjalne dla produktów roślinnych. Regał chłodniczy na warzywa wygląda jak szafa bez drzwi, jednak utrzymuje temperaturę, żeby sałatki, szczypiorki, natki pietruszki były dłużej świeże. 

Czystość i estetyczny wygląd chłodziarki jest ważny, ponieważ witryna jest na widoku klienta. Dbanie o higienę nie jest trudne, ponieważ przeszklone drzwi jesteśmy w stanie umyć płynem do szyb. Półki siatkowe również nie sprawiają trudności w myciu, ponieważ są wyjmowane. 

Cichy domyk przyjemny dla ucha

Drzwi regału szafy posiadają system, który wspiera otwieranie oraz zamykanie. Dzięki temu klient nie jest w stanie trzasnąć drzwiami od lodówki. Sprzyja to bezpieczeństwu i trwalszemu funkcjonowaniu lodówki. 

Jeśli klient otworzy lodówkę chłodniczą powietrze zimne z lodówki i ciepłe z pomieszczenia się miesza. Czujnik i regulator temperatury pomaga utrzymać stałą temperaturę w witrynie. W ten sposób produkty nie są narażone na zmianę temperatur, a świeżość utrzymuje się na dłużej.  

Estetyka przyjemna dla oka

W trakcie działania urządzenia zawsze zbiera się woda, która się skrapla. Jeśli nie ma pojemnika na skropliny osiadają się krople na drzwiach od witryny mroźniczej. Nie jest to komfortowe, ponieważ zasłaniają one produkty, jakie znajdują się w środku. Ekspozycja w ten sposób traci na wartości, a klienci nie są zachęcani do kupna towaru. Długie ciągi są wyposażone w taki pojemnik na skropliny. Przy małych gabarytach regału , agregat nie produkuje takiej ilości osadzającej się wody. 

Jaką lodówkę wybrać ?

Lodówka z przeszkolonymi drzwiami sprawdzi się do sklepów, stacji benzynowych, barów i stołówek. Dzięki niej klient nie potrzebuje otwierać lodówki, żeby zobaczyć produkty. Szafa chłodnicza z metalowymi i masywnymi drzwiami sprawdzi się na zapleczu kuchni restauracji, masarniach oraz w innych punktach gastronomicznych.

Ilu drzwiowe witryny chłodnicze? 

Wszystko zależy od ilości asortymentu, jaki chcemy przechowywać w lodówkach. Jeśli jest to mały sklep i wystarczy jednodrzwiowa witryna chłodnicza ekspozycyjna to nie potrzeba większej. Jest to wtedy oszczędność nie tylko pieniędzy, ale również miejsca w sklepie. Jest to tak zwana witryna chłodnicza mała. Dwudrzwiowa witryna chłodnicza przeszklona sprawdzi się w dużych sklepach spożywczych. Drzwi regałów otwierane są od siebie. Usprawnia to komunikację między różnymi witrynami. Regały chłodnicze można stawiać obok siebie tworząc dział chłodniczy. 

Regały chłodnicze a nabiał często też występują w wersji bez drzwi. Jest to alternatywa i wybór właściciela sklepu. Szybki dostęp kupowanych przez klienta, jednak kosztem zużywanej energii elektrycznej. 

W regałach jedno i dwu drzwiowych nie ma potrzeby montowania pojemnika na skropliny. Agregat nie wytwarza tyle wody, żeby zachodziła taka potrzeba. 

W ofercie posiadamy również szafy chłodnicze używane. Urządzenia są sprawne i nadają się do wykorzystania w przestrzeni kuchennej, restauracyjnej i sklepowej. Jest to bardzo popularny zabieg dawania witrynom chłodniczym drugiego życia. 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty