Wózki Kwiatowe Duńskie
Wyświetlanie wszystkich wyników: 4
Strona:

Porównaj produkty:

409,00  netto
503,07  brutto
Dostawa149,00  netto / 183,27  bruttoZa każde rozpoczęte 6 szt. towaru
Wysokość [cm]190
Szerokość [cm]56,5
Długość [cm]135
Maks.obciążenie na poziom[kg]100
449,00  netto
552,27  brutto
Dostawa149,00  netto / 183,27  bruttoZa każde rozpoczęte 6 szt. towaru
Wysokość [cm]190
Szerokość [cm]56,5
Długość [cm]135
Maks.obciążenie na poziom[kg]100
649,00  netto
798,27  brutto
Dostawa149,00  netto / 183,27  bruttoZa każde rozpoczęte 6 szt. towaru
Wysokość [cm]172
Szerokość [cm]56
Długość [cm]140
Maks.obciążenie na poziom[kg]50
45,00  netto
55,35  brutto
Dostawa29,00  netto / 35,67  bruttoZa każde rozpoczęte 2 szt. towaru
Wysokość [cm]2
Szerokość [cm]126
Długość [cm]55
Maks.obciążenie na poziom[kg]100

Wózek duński na kwiaty i rośliny CC

Wózki duńskie to regały z kółkami, na którym przechowuje się, transportuje i pielęgnuje kwiaty i rośliny. Wózek wyposażony w półki zapewnia więcej miejsca w ogrodach, plantacjach czy na samochodach. W ofercie posiadamy wózki własnej marki Mega-M najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów. Wykończenie wózka cc jest ocynkowane i wózek nie zostanie pokryty rdzą z biegiem lat użytkowania.

Wózek duński CC- półki

Półki wózków duńskich są wykonane ze sklejki wodoodpornej. Dzięki takiemu zabezpieczeniu kwiaty można podlewać na wózkach. Nie musisz ściągać doniczek za każdym razem. Wózki też można przechowywać na zewnątrz. Półki są wytrzymałe i mają dużą nośność. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych półek do wózków duńskich oraz do wózków duńskich pochylonych. Półki posiadają wystające krawędzie i doniczki lub kwiaty cięte w plastikowych wazonach nie spadną. Słupki posiadają możliwość regulacji wysokości, dzięki czemu dopasujesz wózek duński do swoich potrzeb. 

Mobilny wózek na kwiaty- kółka

Kółka w wózku duńskim umożliwiają łatwy transport kwiatów. Kółka skrętne to kółka, które nadają kierunku i dzięki nim łatwiej się go prowadzi operatorowi. Kolejna para kółek to kółka stałe. Kółka wykonane są z polipropylenu. Jest to materiał, który umożliwia łatwy poślizg kółek po wielu powierzchniach. 

Wózek duński z funkcją przechyłu

Wózek ma pochylnią konstrukcję. Jego półki po pochyleniu nie są w na jednej płaszczyźnie. Dzięki temu, kiedy kwiaty są wystawione na słońce półki nie rzucają cienia na niższe półki z roślinami. Kolejną zaletą tego wózka jest, że dzięki pochylonej opcji klient widzi nie zależnie od poziomu wszystkie rośliny. 

Po skończonym sezonie na kwiaty…

Wózki duńskie na kwiaty można składać  układać w stosy. Dzięki temu zaoszczędzimy dużo miejsca po zakończony sezonie. Maksymalnie możemy wysłać aż 6 sztuk wózków kwiatowych na jednej palecie. Wózki zalewowe są składane i zajmują mniej miejsca przy transporcie do Klienta. Wózki duńskie tak jak na zdjęciu w galerii są przechowywane na paletach słupkowych manurackach.

Wózki duńskie często są wykorzystywane również do przechowywania narzędzi i przedmiotów. Półki są traktowane jako powierzchnia płaska, blat. Pracownicy magazynów mogą w ten sposób stworzyć swoje mobilne biurko i sprawdzać stany magazynowe podczas inwentaryzacji. Na półkach położymy wtedy laptopa, notatnik oraz inne przybory biurowe.

Regał na znicze – mobilny wózek

Wózek duński idealnie nadaje się do transportu zniczy, dzięki mobilnej konstrukcji można go z łatwością ustawić blisko cmentarza jako stoisko do sprzedaży zniczy.

Zastosowanie wózków na kwiaty:

   • sklepy ogrodnicze
   • targi kwiatów
   • kwiaciarnie
   • szkółki drzewek i kwiatów
   • producenci sadzonek kwiatów
   • producenci sadzonek warzyw. 

W sklepie ogrodniczym oraz innych punktach sprzedaży kwiatów i sadzonek oprócz wózków duńskich potrzebne są jeszcze inne wyposażenie. Na regałach sklepowych można prezentować drobne narzędzia ogrodnicze, cebulki kwiatów oraz inne akcesoria ogrodnicze. Dodatkowo do transportu dużych pudeł lub ciężkiego materiału przydatny jest wózek paletowy zwany potocznie paleciak

 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?