Chłodziarka na wina
Wyświetlanie wszystkich wyników: 2
Strona:

Porównaj produkty:

7 699,00  netto
9 469,77  brutto
Dostawa149,00  netto / 183,27  brutto
Szerokość [cm]74
Głębokość [cm]83
Wysokość [cm]204
2 199,00  netto
2 704,77  brutto
Dostawa149,00  netto / 183,27  brutto
Szerokość [cm]66
Głębokość [cm]67
Wysokość [cm]166

Regał chłodniczy na wina i alkohol

Witryny chłodnicze są przeznaczone do przechowywania różnych rodzajów produktów. Są witryny służące do trzymania wewnątrz ciast, nabiału oraz alkoholi. Regały powinny chłodzić i utrzymywać temperaturę ustawioną na wyświetlaczu. 

Wyeksponuj to co najlepsze, dzięki chłodziarce na wino

Witryny na wino znajdują swoje zastosowanie w sklepach z alkoholem, winnicach, piwniczkach winnych. Witryna chłodnicza jest przeznaczona do przechowywania różnych rodzajów win. Jednak można w niej trzymać inne napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Eksponowanie produktów jest efektywne dzięki przeszkleniom. Klient w ten sposób może sprawdzić asortyment sklepu, winnicy, który jest profesjonalnie przechowywany. 

Liczy się funkcjonalność regału na wino

Regulowane nóżki dodają stabilności meblowi. Jeśli podłoga jest nierówna nóżki należy dopasować do zakrzywień podłoża. 

Agregat wewnętrzny jest wygodny w przypadku sklepów, które nie mają zewnętrznego agregatu. Do agregatu zewnętrznego można podpiąć wszystkie posiadane lodówki i witryny. Profesjonalne agregaty powinny działać cicho oraz być niesłyszalne podczas pracy. Agregat powinien przede wszystkim być wytrzymały i zdolny do pracy ciągłej. Witryna nie powinna być wyłączana na noc, więc urządzenie będzie chłodziło asortyment na okrągło. 

Alkohol, który jest przechowywany w chłodziarce jest przytrzymywany przez specjane uchwyty. Utrzymują one stabilnie buteli. Metalowe uchwyty półkowe na wina są przymocowane do ścian chłodziarki i dodatkowo zabezpieczone przed ciężkimi produktami. Wytrzymałe półki dają możliwość przechowywania dużej ilości butelek. W zależności od modelu chłodziarki dostępne są również drewniane półki przytrzymujące butelki. 

Stwórz niepowtarzalny nastrój dzięki oświetleniu

Design szaf chłodniczych na wino powinien przyciągać wzrok klienta. Estetyka i funkcjonalność lodówek spełnia funkcje prezentacji butelek. Prezentacji butelek sprzyja oświetlenie LED. Światło podkreśla wygląd asortymentu w środku.

System samoczynnego zamykania się drzwi jest bardzo funkcjonalny w użyciu. Urządzenie jest bardziej wytrzymałe jak nie trzaska się drzwiami lodówki. Szklane butelki nie są narażone na gwałtowne ruchy i nie spadnie z uchwytów. 

Pofesjonaliści potrzebują odpowiednich szaf chłodniczych na wino. Odpowiednie zacienienie stanowi dużą wartość dodaną, ponieważ wino nie powinno być położone w nasłonecznionych miejscach. Szyby w drzwiach chłodziarek do wina są specjalnie przyciemniane, żeby nie dochodziły promienie słoneczne. 

W ofercie posiadamy nowe oraz używane witryny chłodnicze do wina. 

 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?