Krajalnice do wędlin i sera

1 699,00  netto
2 089,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: MM-KRPUC30.420SN
Moc [kW] 0,42
Napięcie [V] 230
Wymiary ostrza [cm] 30
2 999,00  netto
3 688,77  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: MM-KRA.HO320.1100
Moc [kW] 1,1
Napięcie [V] 240
Wymiary ostrza [cm] 32
2 970,00  netto
3 653,10  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: WG0176
Moc [kW] 0,12
Napięcie [V] 230
Wymiary ostrza [cm] 25

Czas reazlizacji 3-5 dni roboczych

3 195,00  netto
3 929,85  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: WG0177
Moc [kW] 0,12
Napięcie [V] 230
Wymiary ostrza [cm] 25

Czas realizacji 3-5 dni roboczych

3 600,00  netto
4 428,00  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: WG0178
Moc [kW] 0,12
Napięcie [V] 230
Wymiary ostrza [cm] 25

Czas reazlizacji 3-5 dni roboczych

3 870,00  netto
4 760,10  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: WG0179
Moc [kW] 0,12
Napięcie [V] 230
Wymiary ostrza [cm] 25

Czas reazliacji 3-5 dni roboczych

3 570,00  netto
4 391,10  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: MTP000989
Moc [kW] 0,16
Napięcie [V] 230
Wymiary ostrza [cm] 25
3 910,00  netto
4 809,30  brutto
Darmowa dostawa
Nr Artykułu: MTP001488
Moc [kW] 0,16
Napięcie [V] 230
Wymiary ostrza [cm] 25

Maszyny do krojenia wędlin i serów

Pozbądź się problemu, kiedy plastry, które kroisz są różnej grubości. Nie potrzebujesz wysiłku, żeby mieć idealnie pokrojony produkt. Wystarczy kupić i używać krajalnicy do wędlin i serów. Krajalnice są urządzeniami do obróbki mechanicznej produktów takich jak wędliny, salami i sery.  Znajdują swoje zastosowanie w sklepach spożywczych, mięsnych i restauracjach. Do częstego użytkowania warto zaopatrzyć się w profesjonalne urządzenia marki Mega-M. Jednak te krajalnice są również kupowane przez klientów do domu. W ten sposób wyroby mięsne i sery będą pokrojone według preferencji domowników. 

Maszyna do krojenia wędlin marki Mega-M są wytrzymałe i wyprodukowane z myślą o Twoich klientach. Urządzenie jest bezpieczne w użytkowaniu dla pracownika oraz dla obrabianych produktów. 

Nie liczy się tylko smak wędliny, ale również jej podanie

Krajalnice do wędlin i serów mają możliwość regulowania grubości plastrów. Daje to możliwość, żeby kucharz pokroił produkt zgodnie z uznaniem. Pokrętło umożliwia regulację grubości plastrów szynki, wędlin i serów. Dzięki temu można “bawić się” jakością podania. Każdy półmisek na stole szwedzkim, śniadaniowym można przyozdobić w różne grubości plastrów. 

Powinieneś kierować się potrzebami w zależności ile i jak często będziesz korzystał z krajalnicy. Gabaryty urządzenia decydują o średnicy noża oraz o jego mocy. Jeśli maszyna do krojenia wędliny będzie używana w hipermarkecie, warto kupić automatyczne krajalnice do wędlin i serów. W automat często wyposażają się też restauracje. Kucharz w ten sposób zyskuje trochę czasu, który może przeznaczyć na inne czynności. Wystarczy położyć kawałek produktu, który chcemy pokroić w podajniku, włączyć urządzenie i poczekać na plasterki. Duża średnica ostrza przyda się do produktów dojrzewających. Jednak nie tylko ostrze decyduje o krojeniu. Zależy to również od mocy, którą ma urządzenie podczas pracy. 

Rodzaje tarcz dadzą Ci większe możliwości

Tarcze różnią się od siebie nie tylko rozmiarem ostrza, ale również ich rodzajem. Każde ostrze znajduje swoje zastosowanie w cięciu plasterków innych produktów. 

Ostrze teflonowe jest wykorzystywane w krajalnicach, która jest przeznaczona do krojenia serów. Produkty te zawsze chcemy mieć ładnie pokrojone, a nie poszarpane. Ostrze teflonowe sprawia, że plastry sera nie przyklejają się do jego powierzchni. Po przecięciu plasterek opada na podajnik krajalnicy. 

Ostrze ze stali szlachetnej teoretycznie jest przeznaczone do krojenia wędlin.

Jednak do małego sklepu, gdzie produkty nie są często krojone. Wystarczy zaopatrzyć się w krajalnice z ostrzem ze stali szlachetnej. Ona poradzi sobie z serami i wędlinami. Produkty Mega-M są stosowane do użytku uniwersalnego. Urządzenia pokroją w plasterki każdy produkt. Boczek w cienkie plastry można kroić za pomocą maszyny do krojenia wędlin. 

Ostrza krajalnic nachylone są pod kątem zapewniającym optymalną współpracę ze stołem podawczym. Nachylenie, które jest regulowane za pomocą pokrętła. To dzięki temu możliwe jest regulowanie grubości plastrów. 

Posuw to miejsce, gdzie można położyć mięso czy ser w kawałku. Ręcznie należy przesuwać przedmiot. W ten sposób będą się kroiły plasterki. Rączka jest wygodna w trzymaniu przez użytkownika. 

Ostrze jest niezbędnym elementem krajalnicy. Dzięki niemu urządzenie kroi plasterki. Ostrzałka dba o jego ostrość. Wyposażone urządzenia z przymocowaną ostrzałką mają możliwość w dowolnym momencie naostrzyć maszynę do krojenia wędlin. W momencie, kiedy potrzeba zaostrzyć nóż wystarczy przycisnąć ostrzałkę i włączyć maszynę. Po chwili ostrze jest gotowe do ponownego używania i krojenia. 

Krajalnica do wędlin i serów jest wyposażona w elementy, które są łatwe do demontażu. Umożliwia to dokładne, sprawne i bezproblemowe mycie urządzenia. Takie akcesoria nadają się do mycia pod bieżącą wodą w zlewozmywaku gastronomicznym

Stół gastronomiczny przyda się, żeby postawić maszynę do krojenia wędlin. Na stole gastronomicznym krojenie produktów odbywa się w wygodny i bezpieczny sposób dla użytkownika. Maszyny wyposażone w nóżki antypoślizgowe zabezpiecza przed przesuwaniem się urządzenia. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego kolejnym elementem, który o to dba jest osłonka na tarczę. W ten sposób ostrze jest zabezpieczone ze strony, gdzie użytkownik może się skaleczyć.  

Bezpieczeństwo zakupu maszyn do krojenia wędlin i serów

Krajalnice przed wysyłką do klienta są sprawdzane przez profesjonalną kadrę pracowniczą. W ofercie posiadamy nowe i używane urządzenia do obróbki mechanicznej produktów spożywczych. Produkty marki Mega-M oraz innych producentów takich jak MaGa są dostępne od ręki. Urządzenia wykonane zgodnie z normami Unii Europejskiej nadają się do używania w  punktach gastronomicznych oraz sklepach. 

x Witaj!
Czy chcesz,
żebyśmy oddzwonili do Ciebie ?
Porównaj produkty